امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ،
پیام یک عضو:
سلام

عذرخواهی میکنم که مزاحمتون میشم
امیدوارم حالتون خوب باشه
من دانشجوی دوره کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری هستم و دارم روی طرح های cds
تحقیق میکنم
ظاهرا چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم
جدای از شرح خدمات cds قزوین ،خیلی دنبال شرح خدمات طرح cds هستم
جنابعالی میتونید کمکم کنید؟
باور کنید الان دو روز کامله هرچی میگردم نتونستم پیدا کنم و این بود که مزاحم شما شدم
پیشاپیش ازتون ممنونم حداقل بخاطر اینکه اجازه دادید پیام خصوصی بدم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام دوست گرامی و سلام خدمت شما آقای دهقان عزیز، به خدمتتون عرض کنم که طرح توسعه راهبردی شهر قزوین را دکتر براتی با بهره گیری از تجربیات موفق شهر ورشو انجام دادند و کتابشم چاپ شده و موجوده دز کتابخانه ها،و در کتاب طرح توسعه راهبردی شهر قزوین به طور تفصیلی این مطالبی که شما میخواید توضیح داده شده.شما یکسر به کتابخانه ها بزنید اگر نتونستید پیداش کنید من شخصا براتون از رو صفحاتش اسکن میگیرم و ایمیل میکنم خدمتتون.با امید موفقیتتون
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
سلام میشه اسم کتاب دکتر براتی و بفرمایید مرسی

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    حتما، برنامه توسعه راهبردی شهر قزوین تا سال 1410
    نویسندگان:دکتر ناصر براتی، محمدرضا سرداری(1388)،دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

در ایران دکتر براتی روی طرح های استراتژیک کشورهای مختلف بسیار کار کرده اند و همچنین دکتر واراز مسیحی مرادی هم بروی این طرح ها و مطالعه تطبیقی آنها با طرح توسعه راهبردی شهرهای ایران بسیار مطالعات دقیق و مفیدی را انجام داده اند.

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness
    مهندس من دنبال شرح خدمات cds میگردم میخواستم ببینم شما میتونید کمکم کنید

پاسخ
    سلام
    من در پیام خصوصی هم خدمت شما عرض کردم
    شما فهرستو بگیرید همون شرح خدمات هست تقریبا که بندهای مطالعاتیش توش مشخص شده. بعید میدونم بتونید شرح خدمات این طرح هارو پیدا کنید چون دست مهندس مشاوره و هر شرح خدماتیم بیرون نمیدن
    قزوین دوتا سرح cds داشته که اولی توسط دکتر براتی دانشگاه امام خمینی ره تنظیم شده و دومی هم توسط مهندسین مشاور شارستان. هیچکدوم هم به اجرا نرسیده مثل خیلی از cds های دیگه کشور که بحث ما اون نیست فعلا
    شما همون کتاب دکتر براتی برای طرح قزوینو بگیرید کفایت میکنه فکر کنم براتون.
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
    سلام مهندس خسته نباشید
    من هر چی دنبال کتاب دکتر براتی گشتم متاسفانه نتونستم پیداش کنم
    میشه خواهش کنم از قسمت شرح خدماتش عکس بگیرید و برام میل کنید
    جدا ممنون میشم

پیام مدیر: در صورت انجام این کار خدا پسندانه،آن را برای استفاده ی عموم در سایت ارسال کنید.
    دوستان از گذاشتن ایمیل خودداری کنند.

پاسخ
    ُسلام. کلیت روند طرح رو براتون پیوست کردم،برای اطلاعات بیشتر به این شرح خدمات هم نگاهی بیندازید:
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%A7%D8%AA

فایل‌(های) پیوست شده
    .docx   فرایند تهیه و اجرای سند راهبرد توسعه شهر.docx (اندازه: 196.12 KB / تعداد دفعات دریافت: 49)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط urbanplanner1988
    مرسی ممنون

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    سلام
    دوست عزیز تو پیوست قسمتایی که مربوط به سی دی اس قزوین هست رو به صورت وورد و تایپ شده براتون قرار دادم البته فکر کنم یه بندهایی رو ننوشتم ولی روندشو رو که تو کتاب اومده رو نوشتم از کتاب هم قبلا عکس گرفتم اگه پیداش کنم براتون میذارم
    موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
    .docx   قزوین.docx (اندازه: 59.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 49)
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، urbanplanner1988 ، hanna62

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,629 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,193 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
      کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,588 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
      کسی طرحی از نقاشی انتزاعی داره که مفهومی رو برسونه alireza 0 1,817 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۷:۲۱ عصر
      دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,512 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
      درخواست رایگان نمونه شیت واسه طرح ۳ alireza 1 2,374 ۱۳۹۳-۱۰-۸، ۰۵:۰۸ عصر
      اسکیس و راندو از فضاهای شهری alireza 0 2,502 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۲:۱۶ صبح
      درخواست رایگان میخوام از پلان ساده ای پرسپکتیو ایزومتریک، یک نقطه ای و دو نقطه ای بزنم انتخاب پلان alireza 0 2,272 ۱۳۹۳-۹-۲۷، ۰۸:۰۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان