امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی خلاقیت
سلام دوستان من گرایشم برنامه ریزی هست و میخام از امروز برای مرحله 2 کم کم تمریناتمو شروع کنم من پارسال سی درصد زدم اما متاسفانه قبول نشدم تا حدودی راه و چاه کارو بلدم اما در مورد 1مسئله ای ایراد دارم و اون اینه که نمیدونم چطور باید کارمو منحصر بفرد کنم و من هرچی نمونه شیت دیدم تاحالا همشون 1 مدل هستن و نهایت تمایزی که دیدم نحوه چیدمان اجزای شیت بوده و  در واقع میخام بدونم که چطور میتونم کارمو منحصربفرد و متمایز بکنم؟ بنظر شما ویژگی های 1کار منحصر بفرد و خلاقانه چیه؟ ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط hadii_1992
سلام. به نظرم اون چیزی که کار رو منحصر به فرد میکنه،ایده ی حل مسئله و شیوه برخورد شما با مسئله هست.
همونطور که خودتون گفتید،اکثریت شیت ها تقریباً به یه نحو بسته میشن،یعنی از یه سری اصول دوستان برای پرزانته استفاده میکنند. به نظرم بهتره به محتوا بیشتر اهمیت بدید.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، hadii_1992
بله همینطوره ممنونم از راهنماییتون...

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۴-۱-۲۳، ۰۶:۵۹ عصر)hero نوشته است: بله همینطوره ممنونم از راهنماییتون...

خواهش میکنم،براتون آرزوی موفقیت دارم.

پاسخ
 سپاس شده توسط hero

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی موفقیت در کنکور تشریحی(مرحله دوم) برنامه ریزی، با برنامه و خلاقیت امکان پذیر است سازندگان 6 2,904 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۹:۳۶ عصر
آخرین ارسال: سازندگان
  خلاقیت فردی چقدر در مرحله2 شهرسازی تاثیر داره؟؟؟منظورم اینه که بتونیم چیزهایی در تراف alireza 2 1,836 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: m.marziye

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان