امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره از دوستان کسی هس ک کنکور ازاد بخاد بده؟؟؟؟
سلام بچه ها کیا کنکور ازاد برنامه ریزی میخان بدن ؟؟؟ چند تا سوال داشتم 
آخرین ارسال های من :

[font=Tahoma]آدم هاي بزرگ در باره ايده ها سخن مي گويند[/font]

[font=Tahoma]آدم هاي متوسط در باره چيزها سخن مي گويند[/font]
[font=Tahoma]
آدم هاي كوچك پشت سر ديگران سخن مي گويند
[/font]
پاسخ
سلام سوال تون را بپرسید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۴-۲-۵، ۰۴:۳۹ عصر)AliReza نوشته است: سلام سوال تون را بپرسید

سلام مهندس 
میخاستم بدونم ازمون تشریحی ازاد با همه؟ 
بعد اینکه ظرفیت علوم تحقیقات چند نفره؟
چی بخونم واسش؟ 
سوالات سالهای قبل رو هم اگه دوستان دارن ممنون میشم بفرستن

پاسخ
سلام
اگر طبق سال قبل باشه...آزمون تستی و نشریحی آزاد با هم هست و همزمان در یک روز برگزار میشه
دوم اینکه چی بخونین منابع و کتب اصلی برای دانشگاه آزاد هم توصیه میشه ولی طراحی تست و سوال در آزمون آزاد به نسبت سراسری پایین تره ...
سوم برای قبولی در آزاد با توجه به فاصله زمانی کم تا کنکور در درجه اول سوالای قبل که تو سایت و لینک زیر هست رو با پاسخ بخونین....دوم زبان رو سعی کنید بین 15 تا 40 بزنید....و برای مرحله تشریحی روی قوانین و مقررات و اصول شهرسازی حاکم در ایران تسلط و آمادگی ذهنی کامل داشته باشین...مثل میزان کاربری های ، تراکم ، عرض معابر و سلسله مراتب دسترسی و ....
با این موارد به راحتی می تونید دانشگاه آزاد خوبی (جای مناسب) قبول بشین
لینک سوالات :
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1124
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط raoof ، haydariyan ، alireza ، khansa ، Brightness
مهندس در این تاپیک هم سوالات سال 90 بررسی شده حالا مسلمن برای سالهای گذشته هست اما مطمئنن با بررسیشون یه چی دستتون خواهد آمد :
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%A7%D8%AF
اونطور که من فهمیدم یعنی برای آزاد هم از همون روند سراسری خوندن استفاده باید کرد؟ (کتاب یا منبعی که برای سراسری استفاده شده برای آزاد هم به عنوان منبع ظاهرن استفاده میشه با این تفاوت که اونچه که اینارو ازهم مجزا میکنه سطح سوالاتیه که از منابع میاد )
بازم اگر اشتباه میکنم اصلاح و راهنمایی شود با سپاس
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، haydariyan
(۱۳۹۴-۲-۱۶، ۰۷:۱۰ صبح)khansa نوشته است: مهندس در این تاپیک هم سوالات سال 90 بررسی شده حالا مسلمن برای سالهای گذشته هست اما مطمئنن با بررسیشون یه چی دستتون خواهد آمد  :
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8%A7%D8%AF
اونطور که من فهمیدم یعنی برای آزاد هم از همون روند سراسری خوندن استفاده باید کرد؟ (کتاب یا منبعی که برای سراسری استفاده شده برای آزاد هم به عنوان منبع ظاهرن استفاده میشه با این تفاوت که اونچه که اینارو ازهم مجزا میکنه سطح سوالاتیه که از منابع میاد )
بازم اگر اشتباه میکنم اصلاح و راهنمایی شود با سپاس

سلام.دوستان .کسی میدونه برای قبولی طراحی شهری علوم تحقیقات تهران درصدا باید چجوری باشه؟ و برای اسکیس چی باید بخونم.ممنون میشم پاسخ بدین 63

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,637 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,201 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,924 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,399 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,430 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,320 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: hossink
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,009 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,999 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: Sh@bn@m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان