امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر تاریخ کنکور ارشد
سلام
من توی سایت سازمان سنجش یک اطلاعیه دیدم با عنوان تغییر تاریخ کنکور ارشد از بهمن ماه به اردیبهشت...ازش اسکرین گرفتم و پیوست کردم
نمیدونم شامل حال ما که کنکورهای دومرحله ای داریم هم میشه یا نه؟کسی هست که بدونه؟؟ توی این سایت بهش هیچ اشاره ای نشده بود...واسه همین شک کردم
W58 W58

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,324 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,273 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,147 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,017 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,243 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 646 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,614 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 2 1,450 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۰۴:۰۱ عصر
  20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 1 1,215 ۱۳۹۶-۱-۱۹، ۰۲:۱۵ صبح
آخرین ارسال: nasim ashrafi
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 837 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان