امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان درخواست کمک در زمینه تکمیل پایان نامه
ا سلام به دوستان عزیز

به کمک فوری شما برای تکمیل پایان نامه خود با موضوع میدان شهری پیاده مدار با رویکرد هویت تاریخی و پایداری اجتماعی نیاز دارم. مدتی است که برای تکمیل فصل مربوط به شناخت نمونه موردی خود که میدان عتیق اصفهان می باشد(در مورد تاریخچه، جغرافیا، کاربری، ویژگی های کالبدی، وضع موجود و نیز طرح احیای میدان و ...) به دنبال مطلب هستم . مطالب زیادی پیدا کردم که متاسقانه فاقد منبع معتبر هستند. میشه مطلبی با منبع معتبر ویا مقاله یا هر منبع دیگری که من رو در این زمینه کمک کنه معرفی کنید؟
با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,246 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,511 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,708 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,554 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,586 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,568 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 964 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,618 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 850 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 831 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان