امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داوطلبین کنکور 95 آماده اید؟
سلام دوستان عزیز
چقدر برای کنکور آماده اید تعویق زمان به نفع شما بوده یا ضرر؟
حس و حالتان را بیان کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ne_da
من احساس می کنم هم به نفعمون بوده هم به ضررمون. از طرفی واسه مرحله اول زمان بیشتری داریم، از طرف دیگه زمان مرحله دو مشخص نیست و امکان داره همزمان برگزار شه که به ضرر ما هست.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,915 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
      عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,896 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 974 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
      زمان انتشارنتایج نهایی ارشد 8 شهریور 95 alireza 0 473 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۳ عصر
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,525 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,125 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: f.e

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان