امتیاز موضوع:
  • 72 رأی - میانگین امتیازات: 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي (براي اولين بار)
دوستان این برای تهرانه وبرای بقیه شهرستانها شبیه همین است و فقط در پول کمی متفاوت است

مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي (براي اولين بار) در تهران

پروانه اشتغال به كار

عضو حقيقي:
مدارك لازم جهت صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي (براي اولين بار)
1-تكميل كاربرگ درخواست صدور پروانه اشتغال به كار مهندسي(كاربرگ شماره 4- اشخاص حقيقي)
2-رائه گواهي عضويت در سازمان نظام مهندسي ساختمان استان تهران و همچنين گواهيسابقه كار متقاضي موضوع ماده 6 آئين نامه اجرايي قانون نظام مهندسي و كنترل ساختمان از سازمان نظام مهندسي‌ساختمان‌استان تهران.كارشناسي: 3 سال، كارشناسي ارشد: 2سال، دكتري: 1 سال
3-ارائه شماره سريال قبولي در آزمون حرفه اي مهندسان از پايگاه اطلاع رساني وزارت مسكن به نشاني www.maskan-sakhteman.ir
4-اصل و تصوير مدارك تحصيلي معتبر.
براي فارغ التحصيلان خارج از كشور ارائه اصل ارزشنامه تحصيلي الزامي است.
براي فارغ التحصيلان داخـل كـشور در صورتيكه اعتبار گواهينامه موقت به پايـان رسيده باشد، مي‌بايست اصـل گواهينـامه پايـان تحصيـلات يا دانشنامه تحصيلي ارائه گردد.
دارندگان مدارك تحصـيلي كارشناسي ارشد ناپيوستـه و بالاتر مي بايد مدارك مربوط به كـارشنــاسي و يا كارداني خود را نيز جــهت احتساب سابقه و تعيين كد رشته ارائه نمايند.
كسانيكه داراي تعهد خدمت ميباشند، در صورت اخذ نـامه از صندوق رفاه دانشجويان(واقع در‌خيابان شهيدبهشتي، خيابان پـاكستان كوچه دوم) مي توانند گواهينامه موقت را ارائه نمايند.
5-اصل و تصوير شناسنامه.
6-اصل و تصوير كارت پايان خدمت يا معافيت دائم (براي متولدين ذكور كه سن آنها با احتساب روز و ماه كمتر از 50 سال تمام باشد).
تبصره:(با استثناي اعضاي رسمي يا پيماني هيأت علمي دانشگاه ها و موسسات آموزش عالي مورد تأييد وزارت علوم،تحقيقات و فناوري با ارائه معرفينامه مستند از اين بند مستثني مي باشند).
7-دو قطعه عكس 6x4 رنگي با زمينه روشن.( پشت نويسي شده ،بدون عينك، كلاه و كراوات و براي خانمها با مقنعه)كه از تاريخ گرفتن عكس بيش از 6 ماه نگذشته باشد.
8-_ اصل و تصوير رسيد بانكي ( واريز شده به حساب شماره 2173631358001بـانك ملي ايران بنام تمـركز وجـوه حاصـل از فـروش سايـر خدمات به مبلـغ 000/60 ريال قابـل پرداخت دركليه شعب بانك ملي ايران ، يا باجه موسسه مالي و اعتباري توسعه مستقر در سازمان)
9-پاكت پستي و« آگهي تحويل مرسولات پيشتاز» (تكميل شده توسط شخص متقاضي ، قابل تهيه از واحد نشريات مستقر در طبقه همكف سازمان)
توجه: كليه تصاوير ذكر شده فوق الزاماً مي‌بايست در قطع A4 ارائه گردد.

منبع: سایت نظام مهندسی استان تهران
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط مریم ، haydariyan ، dely_sh ، soheilarch ، Ƒanos ، atoosa.marzban
سلام بچه ها یه سوال داشتم ایا اونایی که ارشد یکی از رشته های مرتبط نظام مهندسی رو داشته باشه وکارشناسیش رشته غیر مرتبط نظام باشه بازم میشه امتحان نظام داد؟مهر میدن؟
آخرین ارسال های من :

شما ناخداي كشتي خودتان و نويسنده ي داستان زندگيتان هستيد.((بلك وسبت))
اگر خلق عالم علي را مي شناختند ، دوستش ميداشتند و اگر خلق عالم علي را دوست ميداشتند ، جهنم آفريده نميشد .
پاسخ
سوال؟من دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهریم.کارشناسیم معماری بود.فقط یه مهر میتونم داشته باشم؟(یا کارشناسی معماری یا ارشد شهرسازی؟!!!)
برای کارشناسی معماری از زمان فارغ التحصیلی 3 سالم شروع شده؟ یا 2سال بعد از فارغ التحصیلی ارشد شهرسازی میتونم برای معماری شرکت کنم؟!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
باسلام ۱ سوال داشتم اګر سابقه کار نداشته باشیم امادر امتحان نظام مهندسی قبول بشیم چی؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم سوال بچه ها رو دارم، میشه هم زمان حق امضای چند رشته رو داشت؟ شرایطش چیه؟ ممنون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام اگه کسی باسخ این سوالاتو میدونه یه کمکی به من وبچه ها بکنه ممنون

پاسخ
      (۱۳۹۱-۸-۴، ۱۱:۴۴ صبح)آیداروحانی نوشته است: باسلام ۱ سوال داشتم اګر سابقه کار نداشته باشیم امادر امتحان نظام مهندسی قبول بشیم چی؟
      سلام مهم مدتی است که از مدرک شما میگذرد نه سابقه کار
      کارشناسی 3 سال

پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia ، dely_sh
      درود برشما...
      من سال پیش ک اقدام کردم ازم 3 سال سابقه کار میخواستن
      علاوه بر اینکه 3سال از تاریخ فارغ التحصیلی باید گذشته باشه باید 3 سال هم سابقه کار داشته باشید
      موفق باشید..

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط .Utopia
      من خودمم لیسانس معماری دارم فوق طراحی شهری میخونم.مهر هر 2تا رو میتونیم داشته باشیم ولی انگاری میزان حق امضا نصف میشه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        [تصویر:  wed49h4cvy3u4q8d1mjc.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده
        .rar   مدارک صدور پروانه اشتغال.rar (اندازه: 1.2 MB / تعداد دفعات دریافت: 102)

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط century21

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          ارتباط میان نگاه صرفا صنفی به حرفه مهندسی با کاهش کیفیت ساخت sara515 0 553 ۱۳۹۵-۱-۶، ۰۹:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: sara515
          فصل پنجم{1}: الف-سازمان نظام مهندسي ساختمان استان-آيين‌نامه اجرايي قانون نظام مهندسي alireza 1 1,883 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۹:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: mahdisi60
          دريافت كارت شناسايی ورود به جلسه آزمون نظام مهندسی آذر ماه 92 Sahab 0 1,496 ۱۳۹۲-۹-۱۸، ۰۴:۰۳ عصر
        آخرین ارسال: Sahab
          دعوت ازشهرسازان عضو نظام مهندسی استان تهران جهت مشارکت دراصلاح تدوین ضوابط و مقررات Sahab 0 1,455 ۱۳۹۲-۵-۲۱، ۱۲:۵۹ عصر
          دعوت به فعالیت افتخاری شهرسازان برای همیاری سازمان نوسازی شهر تهران-مرداد92 Sahab 2 2,392 ۱۳۹۲-۵-۱۲، ۰۹:۴۷ عصر
          آزمون ورودی به حرفه مهندسان اواسط آذرماه برگزار می شود ماراویا 0 1,522 ۱۳۹۲-۵-۷، ۰۳:۵۵ عصر
        آخرین ارسال: ماراویا
          اعتراض مهندسان به اهانت به پیامبر javad jamshidi 0 1,398 ۱۳۹۱-۷-۱۷، ۰۷:۵۹ عصر
        آخرین ارسال: javad jamshidi
          تقويت سازمان نظام مهندسي ساختمان javad jamshidi 0 1,559 ۱۳۹۱-۶-۲۶، ۰۹:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: javad jamshidi
          همایش بزرگداشت روز مهندسی با محوریت " تبدیل علم به ثروت و ایده به پدیده " در تبریز alireza 0 1,778 ۱۳۹۰-۱۲-۱۳، ۱۲:۳۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          شرکت در نظرسنجی مربوط به آزمون ورود به حرفه معماری(پروانه اشتغال) saeed nasiri majd 2 3,661 ۱۳۹۰-۱۱-۲۰، ۰۷:۰۴ عصر
        آخرین ارسال: skyline

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان