امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.34
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پذیرفته شدگان چندبرابر ظرفیت مجازی
دوستان کسی که مجازی قبول شده و مصاحبه داره کسی میدونه مصاحبه اش به چه صورتی هست؟ مصاحبه علمی تخصصیه یا جور دیگه؟
چه سوالاتی میپرسن؟
و اینکه با وجود مصاحبه باز هم نتیجه مرحله دوم توی نتیجه نهایی تاثیر داره؟
از مدیر سایت هم ممنون میشم راهنمایی بفرمایند

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط naqshe bana
دوستان هیچ کس اطلاعی نداره؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور پذيرفته شدگان نهايي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 95 alireza 0 980 ۱۳۹۵-۶-۷، ۰۲:۱۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان alireza 3 1,678 ۱۳۹۴-۷-۱۲، ۰۳:۳۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 895 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرکت کنم alireza 0 1,032 ۱۳۹۴-۶-۱۰، ۰۸:۴۰ عصر
  پذیرش 120 نفر غیرانتفاعی مجازی سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری alireza 0 1,093 ۱۳۹۴-۲-۲۴، ۱۲:۰۷ صبح
  اسامی قبول شدگان موسسه پردیس کیمیافکر در سال 91 تا 93 alireza 4 2,726 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۱۰:۵۸ عصر
  احتمال داره دانشگاههای شبانه و غیرانتفاعی تکمیل ظرفیت بگیرند؟ alireza 3 1,433 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۱۶ عصر
آخرین ارسال: almas125
  مهم >> تکمیل ظرفیت ارشد 1393 godonly. 1 1,404 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۲:۵۲ صبح
آخرین ارسال: almas125
  سلام برای قبول شدن در غیر انتفاعی یا مجازی چه رتبه ای لازم است رتبه من (364-414) alireza 1 1,203 ۱۳۹۲-۱۲-۱۱، ۰۹:۳۷ صبح
آخرین ارسال: sodagar
  آهای اونایی که پارسال تکمیل ظرفیت برنامه ریزی شهری همدان قبول شدید؟؟؟؟؟ sajad ojaghi 2 2,033 ۱۳۹۲-۶-۲۵، ۰۷:۳۸ عصر
آخرین ارسال: Sahab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان