امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امتیازات: 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درد دل قبل از آزمون !چقدر خوندید؟ چقدر امید دارید؟برنامه برای این چند روزهمه گرایش ها
سلام

به نظرم رسید این سوال را از همه شما بپرسم

درد دل قبل از آزمون !چقدر خوندید؟ چقدر امید دارید؟برنامه برای این چند روز--برای گرایش طراحی شهزی - برنامه ریزی شهری - معماری

لطفا نزارید سوت و کور بمونه و جواب بدید

یکی از کاربران انتقاد کرده که این سایت فقط تبادل اطلاعات شده و گفتگوی صمیمانه در سایت کمه

منم گفتم شاید این یک شروع باشه

البته دوستان هم باید همکاری کنند.

منتظریم....

برای گرایش طراحی شهزی - برنامه ریزی شهری - معماری

$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
مرسی مهندس این هفته آخر دیگه به همه دارن به شدت میخونن و طرح کار میکنند امیدوارم که نتیجه زحماتشونو بگیرند و موفق باشند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
با سلام خدمت دوستان . من خیلی خوندم ولی الان نگاه می کنم متاسفانه اکثر مطالب و اسم و .... رو یادم رفته.طراحی و آماده سازی زمین هم کار نکردم و فکر نمی کنم برسم زیاد کار کنم .در ضمن هر چی به امتحان نزدیک می شیم بیشتر نا امید می شم و فکر می کنم هیچی بلد نیستم.به هر حال امیدوارم هر کی بیشتر زحمت کشیده و حقشه قبول بشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH
    سلام

مطمئن باش اکثر مطالب سر جلسه یادتون میاد و ان شالله موفق خواهید شد به نظر من اصلا نباید احساس ناامیدی کرد شما تلاشتون را کردید و نتیجه اون را هم خواهید گرفت.

فقط شما نیستید که این احساس را دارید من چند نفر را سراغ دارم که همین احساس را دارند و شما باید به این فکر کنید که همه تا حدودی استرس را دارند.(البته همه یک پیشنهاد برادرانه است و امیدوارم یه وقت....)

براتون آرزوی موفقیت میکنم.

پاسخ
     سپاس شده توسط sharooje
    دوستان عزیز این جمله را یکی از کاربران عزیز برام فرستاده که در سایت بزارم و احساس کردم که بهترین جایی که میتونم این جمله را بزارم در همین فسمته چون همه شما که آزمون دارید میخونید:

نقل قول:

((دکتر انوشه یکی از بزرگترین روانشناسهای ایران می گوید روزی دانشجویی پیش من امد گفت می خواهم تغییر رشته بدهم گفتم چرا گفت سخته نمی تونم بخونم دکتر جواب داد

الان که خداوند این راه را برای تو باز گذاشته و داره تو را راهنمایی می کنه چرا می خوای از این رشته فرار کنی پس رشته ای که علاقه دارید بخونید و از سختی نترسید چون روزی موفق خواهید شد و ان را بدست خواهید اورد))

پاسخ
     سپاس شده توسط sharooje ، 0RKIDEH
    خوش بحالتون شماها خوندید ولی من متاسفانه اصلا وقت نکردم چیزی بخونم و هیچ امیدی هم ندارم
    فقط چون مرحله 2 شرکت کردم میام که امتحان بدم :(

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان.انشاء الله همه موفق باشین.من بخاطر درگیر کار و زندگی بودن نرسیدم زیاد بخونم اما با توکل به خدا میام سر امتحان تا چی پیش بیاد.موفق باشین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    منم فرصت نکردم خیلی بخونم در حد خیلی معمولی. البته یه دلیلشم اینه که اصلا هیچ دیدی از آزمون ندارم و همه چیز فقط احتماله
    اینطوری اصلا نمیشه آدم فکرشو جمع کنه و بفهمه دقیقا چی و چطور باید بخونه
    البته نمونه سوالات تاحدود زیادی استرس منو کم کرد ولی با اینحال بازم امیدم خیلی کمه شرکت میکنم تا ببینم چی میشه
    البته منم یکی از دلایل عدم تمرکزم مشغله زیادم و همچنین درگیری فکری و ذهنی و روحی ام بخاطر برخی مسایل شخصی بود
    برای همه آرزوی موفقیت میکنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,201 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,923 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,096 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان