امتیاز موضوع:
  • 52 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باورتون می شه 3 تا از سوالات طراحی شهری مشابه توضیحات کتاب مبانی طراحی شهری

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط isatis92 ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۴-۲۷، ۰۱:۳۴ صبح)s1s2s3 نوشته است: باورتون می شه 3 تا از سوالات طراحی شهری مشابه توضیحات کتاب مبانی طراحی شهری

چرا که نه!!!! به نظر من این کتاب یکی از بهترین کتابایی هست که تا حالا خوندم:blush:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۴-۳۰، ۰۹:۳۷ صبح)mahnazed نوشته است: [quote='s1s2s3' pid='5298' dateline='1310940284']

چرا که نه!!!! به نظر من این کتاب یکی از بهترین کتابایی هست که تا حالا خوندم:blush:
[/quo

نویسنده مبانی طراحی شهری کیه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۳۰، ۱۱:۳۷ صبح)darya2010 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۴-۳۰، ۰۹:۳۷ صبح)mahnazed نوشته است: [quote='s1s2s3' pid='5298' dateline='1310940284']

[/quo

نویسنده مبانی طراحی شهری کیه؟

هدمن و یازوسکی ترجمه راضیه رضازاده

پاسخ
    ممنون جالب بود
    آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
      و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
    که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,867 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,276 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,500 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,689 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان