امتیاز موضوع:
  • 36 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون دوم با تاخیر بدلیل بروز مشکلات امروز سایت
سلام دوستان

به دلیل مشکلاتی که امروز برای سایت بوجود اومد نتونستم سوالات را قرار بدم و امشب این کار را انجام میدم و شما میتونید فردا صبح در آزمون شرکت کنید.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
ساعت 4:30 بعداز ظهر امروز (20 مرداد 1390)شروع آزمون دوم:

متاسفانه بدلیل نرسیدن سوالات آمار مجبور شدم خودم سوالات را آماده کنم وتا الان تایپ میکردم(سوال امار هم تایپش یکم سخته)

والان دارم سوالات را بر روی سایت مرکز آزمون قرار میدهم وان شالله تا ساعتی دیگر شما میتونید ازمون خود را شروع کنید.

پوزش اینجانب را بدلیل انصراف یکی از مدیران سایت و تکمیل نشدن سوالات بپذیرید.

از مهندس orkide_04 تشکر ویژه میکنم که با تمام وجود سوالات را به موقع بدستم رساند.

دوستان شاید آزمون رایگانه کسی نمی یاد کمک کنه!! اگه خوب میتونستیم هزینه های تایپ و انتخاب سوال را بدیم دوستان استقبال بیشتری میکردند و به اینجانب و مهندس orkide_04 کمک میکردند!!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط darya 2010
(۱۳۹۰-۵-۲۰، ۰۱:۳۱ عصر)AliReza نوشته است: ساعت 4:30 بعداز ظهر امروز (20 مرداد 1390)شروع آزمون دوم:

متاسفانه بدلیل نرسیدن سوالات آمار مجبور شدم خودم سوالات را آماده کنم وتا الان تایپ میکردم(سوال امار هم تایپش یکم سخته)

والان دارم سوالات را بر روی سایت مرکز آزمون قرار میدهم وان شالله تا ساعتی دیگر شما میتونید ازمون خود را شروع کنید.

پوزش اینجانب را بدلیل انصراف یکی از مدیران سایت و تکمیل نشدن سوالات بپذیرید.

از مهندس orkide_04 تشکر ویژه میکنم که با تمام وجود سوالات را به موقع بدستم رساند.

دوستان شاید آزمون رایگانه کسی نمی یاد کمک کنه!! اگه خوب میتونستیم هزینه های تایپ و انتخاب سوال را بدیم دوستان استقبال بیشتری میکردند و به اینجانب و مهندس orkide_04 کمک میکردند!!!!

از لطف شما و زحماتتون واقعا سپاسگزارم
تلاش و پیگیری شما باعث ایجاد انگیزه است تا اگه کسی کاری ازش برمیاد انجام بده
دوستان هم حتما درگیر درس و کنکور هستن وگرنه همکاری با جنابعالی به عنوان یک مدیر کوشا رو از دست نمی دادن

اگه لازم باشه بیشتر همکاری می کنم
آخرین ارسال های من :
پاسخ
نقل‌قول: ساعت 4:30 بعداز ظهر امروز (20 مرداد 1390)شروع آزمون دوم:

با اینکه یک لحظه استراحت هم نکردم ولی هنوز تموم نشده و نیمی از سوالات را قرار دادم و دیگه ساعت اعلام نمیکنم ولی ان شالله ساعت 7 تا 8 شب میتونید آزمون دهید.

بازم پوزش اینجانب را بپذیرید.

آزمون 48 ساعت وقت دارد و از هر زمانی شروع شود تا 48 ساعت بعد فرصت دارد.

دوستان 15 سوال برای آمار طراحی شده و این آزمون 135 سوال و 135 دقیقه وقت دارد.

با سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
یکدونه آمارمون خوب بودها
چرا تعداد سوالات آمار را کم کردید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۵-۲۰، ۰۶:۴۸ عصر)aminqwertyuiop نوشته است: یکدونه آمارمون خوب بودها
    چرا تعداد سوالات آمار را کم کردید؟

سلام
    از ساعت 8:30 صبح تا الان(8 شب)دارم تایپ میکنم و سوالات را روی سایت مرکز آزمون میزارم به خدا دارم از خستگی خورد میشم .

5 تا سوال زبان جاشون جابجا شده و هیچ راهی هم نتونستم پیدا کنم بیارمشون سرجاش (عذرخواهی از همه داوطلبان)

همین الان آزمون شروع شد امیدوارم این بار هم استقبال خوبی بشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,556 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,349 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,338 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,005 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,881 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,408 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 20,949 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,501 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,500 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      جدید>رتبه های آزمون جامع رایگان 24-26 آبان با جوایز ویژه برنامه ریزی شهری تا این لحظه alireza 10 7,120 ۱۳۹۲-۸-۳۰، ۱۲:۰۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان