امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شما چقد به مدیر عزیز عیدی میدید...
سلام مهندسین گرامی
پیشاپیش عید فطر مبارک. عبادتاتون قبول درگاه حق تعالی
با ایجاد این تایپیک میخاستم با همکاری مهندسان عزیز از مدیر سایت به خاطر ارائه خدمات بدون چشم داشتی تشکر و قدر دانی کنیم ایشا ا... که دوستان همکاری کنن.
من به نوبه خودم کل موجودی ام تو بانک سایت رو به عنوان عیدی به مدیر عزیزمون هدیه میکنم.
مهندسانی که مایل به انجام این کار هستن بیان تو این تایپیک اعلام کنن
امیدوارم که بتونیم با این کارمون دل مدیر رو شاد کنیم
از علیرضا خان هم میخواهیم که دوستانی که اعلام به عیدی دادن میکنن از حسابشون کسر امتیاز کنن
شاید با این کارمون بتونیم ذره ای از تلاش های مدیر رو جبران کرده باشیم ایشاا...
کوچیک همه شما ;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، godonly. ، saeed nasiri majd
سلام منم موافقم و تشکر از پیشنهاد جالبتون
ضمن تشکر ویژه ار مدیر محترم سایت و آرزوی قبولی طاعات مدیر عزیز، آقای javad4050 و همه دوستان، این کار اقای javad4050 رو تایید می کنم و من هم کل موجودی خودم در سایت رو به عنوان عیدی تقدیم می کنم.
با ارزوی موفقیت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۶-۵، ۰۶:۲۹ عصر)javad4050 نوشته است: سلام مهندسین گرامی
پیشاپیش عید فطر مبارک. عبادتاتون قبول درگاه حق تعالی
با ایجاد این تایپیک میخاستم با همکاری مهندسان عزیز از مدیر سایت به خاطر ارائه خدمات بدون چشم داشتی تشکر و قدر دانی کنیم ایشا ا... که دوستان همکاری کنن.
من به نوبه خودم کل موجودی ام تو بانک سایت رو به عنوان عیدی به مدیر عزیزمون هدیه میکنم.
مهندسانی که مایل به انجام این کار هستن بیان تو این تایپیک اعلام کنن
امیدوارم که بتونیم با این کارمون دل مدیر رو شاد کنیم
از علیرضا خان هم میخواهیم که دوستانی که اعلام به عیدی دادن میکنن از حسابشون کسر امتیاز کنن
شاید با این کارمون بتونیم ذره ای از تلاش های مدیر رو جبران کرده باشیم ایشاا...
کوچیک همه شما ;)

سلام مهندس javad4050 من هم از این پیشنهاد استقبال می کنم گرچه زحمات و دلگرمی دادن های آقای مهندس علیرضا به مراتب با ارزش تر و گرانبها تر از این هاست ،امید وارم طاعات و عبادات تمامی اعضای سایت مورد قبولی درگاه خداوند متعال قرار بگیرد.:blush:
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
شاید ما ها بتونیم با هدیه عیدی هامون ذره ای از تلاش های بی نظیر مدیر رو جبران کنیم شاااااید...
ولی هرگز نمیتونیم کار معنویی که ایشون انجام میدن رو جبران کنیم .
خلاصه بیایم با این کارمون قدر مدیرمون رو بدونیم .از کلیه مهندسینی که مایلند این کار رو انجام بدن درخواست میکنم که در آخر بگن که از امتیازشون کسر بشه
باتشکر از مهندسین عزیز سایت
از همکاریتون ممنونم.

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd
سلام

ازمهندس جواد عزیز و مهندس orkide_04 و مهندس نصیری بابت لطفی که به بنده داشتند تشکر میکنم.

امیدوارم دوستان قدر زحمات شما را بدونند و من همین جا از شما و بقیه دوستان که تلاش زیادی میکنند تشکر میکنم.

در هفته های اخیر مهندس shahryar و مهندس @ouror@ خیلی زحمت کشیدند و فایلهای با ارزشی را برایم میل کردند ولی هنوز فرصت نکردم که در سایت برای استفاده قرار دهم.

از زحمات مهندس elham90 و مهندس minaramezani هم تشکر میکنم.

من امتیازهای شما{مهندس جواد عزیز و مهندس orkide_04 و مهندس نصیری} را کم نمیکنم و به هر نفر شما به خاطر فعالیت بالا در سایت 50000 امتیاز واریز میکنم.امیدوارم که دوستان هم قدر شما را بدونند.

با سپاس

امیدوارم همه با هم فایلهایی که در سیستم داریم و یا جزوات را که در اختیار داریم را برای استفاده دوستان در سایت قرار دهیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  به بزرگترین گروه شهرسازی LINE خوش آمدید شروع عضو گیری اعضای ایران شهرساز alireza 18 6,355 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۰:۴۴ صبح
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,769 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,348 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  جشن 70 هزار عضو ایران شهرساز و نقاط قوت و ضعف ایران شهرساز از دیدگاه شما alireza 4 2,164 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۰۲ صبح
  تخفیف ویژه عضویت ویژه 6 ماهه و یک ساله ایران شهرساز به مدت محدود alireza 0 1,250 ۱۳۹۳-۳-۱۸، ۱۰:۲۱ عصر
  فعالیت خود را منوط به دیگران نکنیم! alireza 1 986 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۱۲:۴۶ صبح
  نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 8 2,333 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۱۲:۳۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان