امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توضیحاتی در مورد جزوه های کلاسی مبانی نظری
سلام دوستان
با توجه به سوالاتی که در پیام ها داشتم فکر کنم بهتر باشه توضیحاتی در مورد این جزوات بدم
جزوات مبانی نظری مخصوص کلاس های تابستان و پاییز سال 89 یکی از اموزشگاه های امادگی ارشد هست و توسط یکی از بهترین اساتید تدریس می شد
که فکر کنم یکی از کاملترین جزوه ها باشه
تا الان در سیزده قسمت مختلف، این جزوه را در سایت قرار دادم و مباحث مربوط به جامعه شناسی، مدل های ساخت وتوسعه شهر، زلزله و جغرافیا و محیط زیست باقی مونده
من تمام جزوات و ضمائم و نکات و ... حتی نکاتی که در کلاس خودم اضافه کردم با توجه به اشاره های استاد، تایپ می کنم، بدون کسر مطلبی. حتی اگه به کتاب دیگه ارجاع داده شده باشه اون مطلب هم اضافه می کنم مگر اینکه خوندن مطالب ارجاعی رو به خودمون واگذار کرده باشه که اونا رو فقط اسامی کتاباش رو اوردم وگرنه هر چیزی که در کلاس راجع بهش بحث شده تایپ میشه
حتی جاهایی که در جزوه با رنگ های متفاوت مشخص کردم جاهایی هست که روی آنها در کلاس تاکید شده و نظر شخصی من نیست نظر استاده
قسمتهای آبی و سبز مهمترین ها هستند و جاهایی که با *** مشخص شده تست کنکور و مهم بوده
امیدوارم مطالب برای همه مفید باشه
اگه سوالی بود در خدمتم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، elham90 ، پریسیما
ممنون از زحماتتون..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 15,846 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,679 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,819 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 746 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,121 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,016 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 857 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان