امتیاز موضوع:
  • 34 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبولی 3 رتبه بالای 1000 و ردی رتبه حدود 100 شوک در نتیجه آزمون ارشد 90
قبولی 3 رتبه بالای 1000 و ردی رتبه حدود 100 شوک در نتیجه آزمون ارشد 90
1- رتبه 1095 تهران برنامه ریزی شهری
2- رتبه 990 روزانه تهران برنامه ریزی شهری
3- رتبه بالای 1000 مشهد برنامه ریزی شهری
ردی رتبه های زیر:
1- رتبه 135 طراحی شهری
2- رتبه 207 برنامه ریزی شهری

شما هم از اتفاقات ناراحت کننده و خوشحال کننده بگویید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Maryam M ، 0RKIDEH ، mehdime007
به نظر بنده امکان چنین جابه جایی برای ارشد برنامه ریزی در حد صفره اونم سال اول.برای شفاف تر شدن موضوع لطف کنید کارنامه مرحله اولشون رو بزارید.ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۶-۹، ۰۴:۴۰ عصر)sharooje نوشته است: به نظر بنده امکان چنین جابه جایی برای ارشد برنامه ریزی در حد صفره اونم سال اول.برای شفاف تر شدن موضوع لطف کنید کارنامه مرحله اولشون رو بزارید.ممنون
    سلام
    من نگفتم برنامه ریزی دانشگاه تهران
    چون اگر 100 درصد هم شخصی با رتبه 1095 میزد به رتبه 100 هم نمیرسید چه برسه به رتبه 1-10 تازه اگه همه شرکت نکنند.ایشون تهران قبول شدند و یکی از دانشگاههای مجازی که اینم به نظرم یه شاهکاره و من اگه بتونم میانگین درصد ها را امشب میزارم تا بیشتر بررسی کنیم .
    مهندس sharoje کارنامه مرحله 1 و قبولی مرحله 2 ایشون برام ایمیل شده و ایشون از اعضای سایت هستند اگه خواستید بیشتر بررسی میکنیم.

اون 2 نفر دیگه فقط نقل قول بود و اینکه رتبه 135 قبول نشده اونهم با اطلاعات بالا یک شوک به خود من بود و من خیلی ناراحت شدم.

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH
    یه سوال دارم مگه مشهد- فردوسی- طراحی شهری ام داره؟

اگه منظور امام رضای که اون دانشگاه تمامی افراد مجاز رو گرفته؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      با سلام
      یه چیزی خیلی برا من جالبه همه ی دانشگاهها رو رتبه های قبولیشونو گفتید الا دانشگاه سنندج ::D
      :exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation::exclamation: یعنی هیچ کس این دانشگاه قبول نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
      (۱۳۹۰-۶-۹، ۰۸:۱۵ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۰-۶-۹، ۰۴:۴۰ عصر)sharooje نوشته است: به نظر بنده امکان چنین جابه جایی برای ارشد برنامه ریزی در حد صفره اونم سال اول.برای شفاف تر شدن موضوع لطف کنید کارنامه مرحله اولشون رو بزارید.ممنون
      سلام
      من نگفتم برنامه ریزی دانشگاه تهران
      چون اگر 100 درصد هم شخصی با رتبه 1095 میزد به رتبه 100 هم نمیرسید چه برسه به رتبه 1-10 تازه اگه همه شرکت نکنند.ایشون تهران قبول شدند و یکی از دانشگاههای مجازی که اینم به نظرم یه شاهکاره و من اگه بتونم میانگین درصد ها را امشب میزارم تا بیشتر بررسی کنیم .
      مهندس sharoje کارنامه مرحله 1 و قبولی مرحله 2 ایشون برام ایمیل شده و ایشون از اعضای سایت هستند اگه خواستید بیشتر بررسی میکنیم.

اون 2 نفر دیگه فقط نقل قول بود و اینکه رتبه 135 قبول نشده اونهم با اطلاعات بالا یک شوک به خود من بود و من خیلی ناراحت شدم.
      یعنی واقعا رتبه 990 دانشگاه تهران قبول شده ؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! آزمون مرحله دوم چند زده بوده ؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        این نشون از بی سوادی اساتید مصحح هستش ، تنها موقعی آزمون عادلانه س که مصححش کام÷یوتر باشه نه یکی که با افکار خودش داره برگه ها رو تصحیح می کنه
        من خودم برنامه ریزی شهری ÷ارسالم که رتبه م هم شد 140 که باز قبول نشدم
        چون ایده ی شخصی اساتید نمره مرحله 2 رو میده نه صفر-یک
        این نشون از بی سوادی مصححین و جهان سومی بودن دانشگاه ها و اساتید و خود ماهاس
        این نشون از بی سوادی اساتید مصحح هستش ، تنها موقعی آزمون عادلانه س که مصححش کام÷یوتر باشه نه یکی که با افکار خودش داره برگه ها رو تصحیح می کنه

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۰-۱۲-۲۹، ۱۲:۴۴ عصر)arkadas نوشته است: این نشون از بی سوادی اساتید مصحح هستش ، تنها موقعی آزمون عادلانه س که مصححش کام÷یوتر باشه نه یکی که با افکار خودش داره برگه ها رو تصحیح می کنه
        این نشون از بی سوادی مصححین و جهان سومی بودن دانشگاه ها و اساتید و خود ماهاس
        مگه آزمون تشریحی رو هم کامپیوتر میتونه تصحیح کنه؟!چجوری؟کلیدواژه ای که اصل نامردیه؟!؟!منظور اینه که تشریحی برداشته شه؟
        آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
        احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
        پاسخ
        up....

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,219 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,940 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,962 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,556 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,819 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,640 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,479 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,384 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان