امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کاربردGISدرمکان گزینی شهرها
Rainbow 
موفق باشید...

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   karbord_gis_dar_makan_yabie_karbarihaye_shahri.pdf (اندازه: 2.41 MB / تعداد دفعات دریافت: 383)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، ahmad lotfi ، jakijan ، bahareh. ، gookhen ، ramo69 ، dely_sh ، M.A. ، Shahrsaz67 ، soheilarch ، babak_mt
مرسی.من خودم دنبال جزوه استاد خودم هستم بلکه راضیش کنم فایلو بهم بده تا بتونم در اختیار سایت بزارم اخه مهندس جمعه پور اولین نفری هستش که تز دکتریش در مورد GISگزارش شده

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، aramo ، Shahrsaz67
    کاربرد gis در مکان گزینی کاربریهای شهری
    دکتر مصطفی طالشی
    مهندس مصطفی امیر فخریان

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Shahrsaz67 ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نقش گردشگری شهری در توسعه اقتصادی کلان شهرها cnstm 0 1,108 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۳:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: cnstm
      مقاله دانلود مقاله بازسازی بخش مركزی شهرها؛ الگوی مداخله و دستورالعمل های مرمتی atelieahjam 6 2,712 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۸:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      تحلیل روندکاهش فضاهای باز شهری در فرآیند توسعه شهرها باتاکید برمدیریت بحران درکلانشهر khansa 0 1,047 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۷:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      بررسی فضاهای ورودی شهرها با رویکرد شهرسازی پایدار khansa 0 1,464 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۶:۲۰ صبح
      عملکرد مدیریت مشارکتی در برنامه ریزی جهت توسعه شهرها khansa 0 1,103 ۱۳۹۳-۵-۲۲، ۰۶:۲۴ صبح
      نقش گردشگری شهری در توسعه اقتصادی کلان شهرها ati.d 0 1,350 ۱۳۹۳-۴-۱۵، ۱۱:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: ati.d
      ضرورت بکارگیری پدافند غیر عامل در مدیریت شهرها khansa 0 980 ۱۳۹۳-۴-۱۴، ۰۸:۵۹ صبح
      مقاله تحليل و مقايسهي توزيع اندازهي شهرها در سيستم شهري استان هاي حاشيه خليج فارس محمد یگانه 0 992 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۱۲:۰۴ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه
      شوراها و جلب و حمايت از سرمايه گذاري در شهرها 24time 0 712 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۱۰:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: 24time
      دانلود مقاله گونه شناسی شهرها، بنادر و جزاير جنوبی ايران در دوره قاجار atelieahjam 0 1,008 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۰۶:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان