امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سابقه کار!!
کسی میدونه برای رتبه گرفتن شرکت فقط سابقه کار دوران بعد از فارغ التحصیلی حساب می کنن یا سابقه کار دوران دانشجویی هم محاسبه میشه؟؟!!
اگه کسی اطلاعاتی داره خواهشا بگه :huh:
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۶:۳۸ عصر)minaramezani نوشته است: کسی میدونه برای رتبه گرفتن شرکت فقط سابقه کار دوران بعد از فارغ التحصیلی حساب می کنن یا سابقه کار دوران دانشجویی هم محاسبه میشه؟؟!!

سلام در جواب پیامتون:
نه مطمئن باش
برای گرفتن رتبه حتما باید سابقه بیمه داشته باشید.
حتی من هم که 14 سال سابقه کارمندی دارم و بیمه هم دارم ولی حساب نمیشه فقط در شرکت و بیمه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۶:۴۴ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۶-۱۱، ۰۶:۳۸ عصر)minaramezani نوشته است: کسی میدونه برای رتبه گرفتن شرکت فقط سابقه کار دوران بعد از فارغ التحصیلی حساب می کنن یا سابقه کار دوران دانشجویی هم محاسبه میشه؟؟!!

سلام در جواب پیامتون:
نه مطمئن باش
برای گرفتن رتبه حتما باید سابقه بیمه داشته باشید.
حتی من هم که 14 سال سابقه کارمندی دارم و بیمه هم دارم ولی حساب نمیشه فقط در شرکت و بیمه

بدون سابقه بیمه که می دونم نمیشه!
منظورم اینه که اگه دوران دانشجویی یه شرکت کار کنم که بیمه ام کنه
سابقه کارم محاسبه میشه یا نه؟

پاسخ
سلام
برای بیمه حتما باید مدرک داشته باشید و مثلا مهندسی شهرسازی و یا عمران و... و بعد سابقه حساب میشه
در مورد فوق دیپلم باید سوال کنید...

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
mishe khahesh konam ye talar goftmani tashkil bedin ke dustan dar morede daneshgahe mahale tahsil va ostadashun baramun begam ke bedunim bachehaye shahrsazi daneshgah haye dige che halo havayi dare va ...........
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۰-۶-۱۳، ۱۰:۴۱ صبح)كسري نوشته است: mishe khahesh konam ye talar goftmani tashkil bedin ke dustan dar morede daneshgahe mahale tahsil va ostadashun baramun begam ke bedunim bachehaye shahrsazi daneshgah haye dige che halo havayi dare va ...........

سلام
عالیه از خودتون شروع کنید و معرفی دانشگاه محل تحصیل و....
دانشگاه محل تحصیل خود را بنویسید تا تالار تشکیل بشه
با سپاس از پیشنهاد خوبتون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  در این 4 روز تا مرحله2برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد 1392 چی بخونیم و کار کنیم؟ alireza 5 3,096 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان