امتیاز موضوع:
  • 60 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه نکات کنکور
Question 
با سلام
دوستان عزیز می خواستم ببینم کتابای برنامه ریزی شهری و خلاصه نکات سپاهان ارشد چطورن؟
کسی این کتابا رو مطالعه کرده؟
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
hich kodom az in kholase nokat khob nistan be jaye on age chand ta ketab begirid va bekhonid kheili behtare mesle ketabe zabane hoseyne farhadi ke ba khondane khobe on mitonid haddaghal 5o darsade zabane konkor ro bezanid.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
دوست عزیز توصیه های که می خوام بهتون بکنم کتاب سپاهان خوبه اگه بتونی بخونی ولی در کنار این کتاب سعی کن برای هر مبحث یک کتاب مهم را بخونی مثل برای تاریخ که سپاهان را می خونی کنارش کتاب از شار تا شر را هم بخون وتست حتما کار کن چون اگه تمام منابع را هم بخونی و تست وخلاصه کار نکنی باور کن نمی تونی هیچی بزنی تاب خوندن زمانی بیشتر معنا پیدا می کنه که امتحان تشریحی باشه ولی تست یک چیز دیگه است

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH
سلام به نظر من که عالیه.من تحلیل فضاشو خوندم. حالام تصمیم گرفتم بقیشو بگیرم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط elham90

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,912 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری alireza 0 1,182 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 964 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
      خلاصه شماره 5 از 14 خلاصه -آزتک،مایا،اینکا (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 668 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۰ صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 0 1,525 ۱۳۹۵-۵-۸، ۰۳:۳۴ عصر
      20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,335 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان