امتیاز موضوع:
  • 79 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک لینک عالی از کارهای بچه های معماری دانشگاه تهران
دوستان این یک لینک خوب برای کارهای ترکیب معماریه. اولش باید عضو بشین تو سایتش. برید و نظر بدید که چه طور بقیه بچه ها هم از این فایل ها بیشتر استفاده کنند. قول بدهیم برای اعتلای معماری ایران همگام . همراه باشیم.

http://www.ecodid.com/english/index.php?option=com_content&view=section&id=12&Itemid=52〈=fa

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، naqshe bana ، JAVAD4050
سلام دوست عزیز
لطف کنید و اون کارها را در سایت برای دانلود بزارید و منبع را ذکر کنید طبق قوانین سایت لینک دادن به سایتهای دیگه ممنوع میباشد.
با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من ک نتونستم ببینم [تصویر:  confused.gif]

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,850 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,017 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      جزوه جلسه اول مبانی نظری معماری دکتر سینا علایی alireza 0 794 ۱۳۹۵-۸-۱۹، ۱۲:۵۸ صبح
      خرید خلاصه های خانه شهرسازان ظراحی شهری mojtaba.db 0 520 ۱۳۹۵-۸-۱، ۰۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری نهم alireza 0 882 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هشتم alireza 0 626 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هفتم alireza 0 542 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۰ صبح
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری ششم alireza 0 588 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۰ صبح
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری پنجم alireza 0 497 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۲۹ صبح
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری چهارم alireza 0 604 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۲۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان