امتیاز موضوع:
  • 58 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک کمک کمک بچه ها واسه طراحی نظرتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان من وقتم کمه واسه همین گفتم که از شما بپرسم می‌خواستم ببینم که بخواهیم اختلاف ارتفاع ساختمانها را در یک فضا ماسلن ساختمانهای اطراف یک فضای سبز محلی نهسون بدیم چی‌ کار کنی‌ با عکس کافی‌ یا طور قشنگ تری هم می‌شه اگر نمونهِ چیزی مشابه هست که به من ایده بده ممنون میشم که بدین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۸-۲۸، ۰۶:۰۲ صبح)blackrose81 نوشته است:
سلام دوستان من وقتم کمه واسه همین گفتم که از شما بپرسم می‌خواستم ببینم که بخواهیم اختلاف ارتفاع ساختمانها را در یک فضا ماسلن ساختمانهای اطراف یک فضای سبز محلی نهسون بدیم چی‌ کار کنی‌ با عکس کافی‌ یا طور قشنگ تری هم می‌شه اگر نمونهِ چیزی مشابه هست که به من ایده بده ممنون میشم که بدین
سلام
باتوجه به بحثی که مطرح کردید بهتره دوباره مطلبتون رو در انجمن زیر مطرح کنید تا دوستانی که ارتباط بیشتری با این موضوع دارند جواب شما رو بدن ایشالا
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=122
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,731 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عدم ارتقا پایه پروانه اشتغال (طراحی) برای فارغ التحصیلان معماری علمی کاربردی یا کاردا saeed nasiri majd 9 4,645 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  مسابقه سایت اسکیس/مسابقه ششم/طرح ها- برنده مهندس dementor و مهندس farnoosh joon URBAN 98 67 11,130 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۰:۴۰ صبح
آخرین ارسال: نعیمه حیدری
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,282 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
Question بچه ها چطور بودید؟؟؟ Vasta 28 12,231 ۱۳۹۰-۱۱-۲۸، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: farza
  نقطه عطف تحولات روانشناسی محیط در رشته های طراحی کدام است؟ saeiideh 10 5,472 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۵:۲۲ عصر
آخرین ارسال: aramo
  هر روز یک سوال116:شهرسازان رنسانس فضا را به کمک ... محدود میکردند. Vasta 1 1,926 ۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  آشنایی با مدل ها در برنامه ریزی شهری و ناحیه ای aramo 1 1,643 ۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۴۸ عصر
آخرین ارسال: shokri
  سوال104:در شهرهای از پیش طراحی شده کمتر به چشم میخورده و در باستیدها وجود خارجی نداشت Vasta 2 1,954 ۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۹:۵۶ صبح
آخرین ارسال: Vasta
  انواع بوستان ها بر اساس مقیاس عملکردی aramo 0 1,165 ۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۱:۰۲ صبح
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان