امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه استراتژیک طرقبه مشهد
این هم یه برنامه استراتژِیک دیگه، تو مایه های برنامه استراتژیک اصفهان که واستون گذاشتم

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، saeed nasiri majd ، ahmad lotfi ، ایلیا ، JAVAD4050 ، atelieahjam
بسیار مفید ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
خواهش می‏کنم. قابلی نداشت

پاسخ
خیلی خیلی خوب بود
از اون دست مطالب پر اهمیت و کم یاب
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh
خواهش می‏کنم. شما لطف دارید

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 0RKIDEH 6 7,758 ۱۳۹۶-۶-۲۹، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: مصطفی 1992
  غیر رایگان جزوه روشهای برنامه ریزی شهری ماراویا 5 9,506 ۱۳۹۴-۱۱-۱۵، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: wimifire
  فروش ویژه پک دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری سنجش و دانش 9123533029 0 1,570 ۱۳۹۳-۱۰-۱۰، ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  تراکم شهری خدمات تجاری اروپا و نقش سیاست های و برنامه ریزی منطقه ای amindatcom 0 1,393 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۱۲:۱۳ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت بررسی سابقه قانونگذاری و سير تحولات برنامه ريزی شهری ايران atelieahjam 0 1,941 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۳:۱۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان جزوه بسیار علی دوره ارشد مبانی برنامه ریزی و طراحی محیط شهری در 169 صفحه محمد یگانه 0 1,987 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  جزوه نظریه های برنامه ریزی شهری محمد یگانه 0 2,686 ۱۳۹۳-۳-۱۹، ۱۲:۵۴ صبح
  غیر رایگان دانلود پاورپوینت شهرنشینی و برنامه ریزی شهری در ایران atelieahjam 0 2,079 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  غیر رایگان جزوه برنامه ریزی حمل و نقل دکتر خاکساری محمد یگانه 0 1,755 ۱۳۹۳-۳-۱، ۰۲:۴۰ عصر
  غیر رایگان جزوه کلاسی مبانی نظری(قسمت ششم)-کنکور ارشد برنامه ریزی 0RKIDEH 1 2,512 ۱۳۹۲-۱۰-۱۷، ۰۸:۲۹ عصر
آخرین ارسال: reza1366

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان