امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
وزارت علوم فعالیت دو مؤسسه آموزشی در تهران را غیرمجاز اعلام کرد
با صدور اطلاعیه‌ای؛
وزارت علوم فعالیت دو مؤسسه آموزشی در تهران را غیرمجاز اعلام کرد
خبرگزاری فارس: دفتر آموزش‌های آزاد غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم، فعالیت مؤسسات آموزشی مرکز معماری ایران و اندیشه طراحان بومی را غیر مجاز اعلام کرد.

[تصویر:  13900903151715_PhotoA.jpg]

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، براساس اعلام این دفتر، مرکز معماری ایران به نشانی تهران میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، کوچه یازدهم پلاک 3 و مؤسسه اندیشه طراحان بومی به نشانی تهران خیابان کارگرشمالی، ساختمان 314 طبقه 4 واحد 8 فعالیت غیر مجاز در حیطه آموزش عالی دارد و مجاز به فعالیت نیست.

گروه دانشگاه / حوزه صنفی-آموزشی
90/09/16 - 15:36
شماره: 13900916001000
نسخه چاپي
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، 0RKIDEH ، ایلیا ، haydariyan ، asma
مملکت ما همینه دیگه اول باید یه جایی تشکیل بشه بعد یه عالمه آدم برن اونجا و سرشون کلاه بره آخر سر هم آقایون بفرمایند که بله اینجا نرید و اونجا برید!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
البته به نظر من اعلام چنین چیزهایی تا حدود زیادی به چیزهای دیگه ای هم ربط داره ................ که نمیشه گفت!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
مرکز معماری ایران از چندین جا مجوز داره،داخل ساختمونش هم نصب شده هم از نظام مهندسی،هم فنی حرفه ای تنها موسسه ای هم هست که مورد تایید سازمان جهانی یونسکو هست.. یادمه همچین خبری رو هم واسه قلم چی و مدرسان شریف هم زدند اما تهش گفتن سوء تفاهم بوده و از این حرفا
به خودشون مربوطه
فعلا که خدماتش تو ایران منحصر به فرده و یه عالمه همایش و کارگاه رایگان میذاره..
ما که راضی هستیم،کاری هم با مجوزش نداریم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    منم برای همین چیزها میگم به عوامل دیگه ای مربوطه که انشااله بعدا میفهمن سوء تفاهم!!!! بوده و حل میشه
    حالا این یکی هم هست یا نه نمیدونم ولی امیدوارم اگه کارشون صحیح بوده رفع بشه

پاسخ
     سپاس شده توسط ایلیا
    (۱۳۹۰-۹-۱۷، ۱۱:۲۷ عصر)orkideh_04 نوشته است: منم برای همین چیزها میگم به عوامل دیگه ای مربوطه که انشااله بعدا میفهمن سوء تفاهم!!!! بوده و حل میشه
    حالا این یکی هم هست یا نه نمیدونم ولی امیدوارم اگه کارشون صحیح بوده رفع بشه
    میگم پس بالاخره دعا کنیم این موسسات زیاد بشن یا نه؟
    زودتر بگید، ملائکه منتظرن
    خوب نیست منتظرشون بذاریم :D

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,481 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,300 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
      اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,216 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
      برنامه‌های درسی معماری و شهرسازی در تمام مقاطع اصلاح می‌شود Sahab 0 1,225 ۱۳۹۳-۴-۲۷، ۱۱:۲۶ صبح
      دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      اعلام نتایج مرحله اول آزمون دکتری دانشگاه آزاد تا هفته آینده Sahab 0 1,387 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۱۰:۳۳ صبح
      hot>>نتایج کنکور دکتری سراسری اعلام شد و حمایت ایران شهرساز از همه شرکت کنندگان alireza 7 3,415 ۱۳۹۳-۲-۲، ۰۶:۳۷ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      نتایج آزمون دکتری اعلام شد haydariyan 0 1,103 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      نتایج آزمون دکتری 93 یکشنبه اعلام می‌شود Sahab 7 2,838 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۰۱:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      اعتبار مالی حمایت از پایان نامه‌های دانشگاه آزاد اعلام شد/بهار93 Sahab 0 1,160 ۱۳۹۳-۱-۳۱، ۱۰:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان