امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود مقاله منطقه بندی آمایشی برای توسعه گردشگری با رویکرد اکولوژیک و مدل AHP در GIS
دانلود مقاله منطقه بندی آمایشی برای توسعه گردشگری با رویکرد اکولوژیک و مدل AHP در GIS

نمونه موردی : منطقه نمونه بین المللی گردشگری شاندیز

نویسنده:
مهندس دانشور و مهندس همائی فر

دانلود کنید:

.zip   mantaghe bandi amyeshi-www.iranshahrsaz.com.pdf.zip (اندازه: 577.33 KB / تعداد دفعات دریافت: 540)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، MUD ، ahmad lotfi ، kiana7822 ، sharmin
(۱۳۹۰-۹-۱۷، ۱۱:۱۱ عصر)AliReza نوشته است: دانلود مقاله منطقه بندی آمایشی برای توسعه گردشگری با رویکرد اکولوژیک و مدل AHP در GIS

نمونه موردی : منطقه نمونه بین المللی گردشگری شاندیز

نویسنده:
مهندس دانشور و مهندس همائی فر

دانلود کنید:
احسنت
چون خودم AHP قبلا کار کرده بودم اساسی دنبال یه مطلب به درد بخور مشترکم بین AHP با GIS می گشتم
ممنون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
آقای مهندس ممنون از مقاله خوبتون. توی این سایت مباحث منطقه ای کمتر ذکر می‏شن. من شدیداً از مباحث منطقه ای استقبال می‏کنم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله دانلود 8 مقال خوب با موضوع گردشگری file 0 1,889 ۱۳۹۴-۱۲-۳، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: file
  مقاله چالش هاي كليدي توسعه جهانگردي نوين در دوران تحول اقتصادي Brightness 0 1,411 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۰۷:۳۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  مقاله شناخت امکانات و محدودیتهای استان قزوین در راستای نیل به توسعه پایدار گردشگری؛ارائه را Brightness 0 1,903 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۱۰:۵۰ صبح
  دانلود پاورپوینت تهران قدیم (مجموعه تصاویر) atelieahjam 0 2,217 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۲:۲۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود پاورپوینت زیبایی های زندگی اجتماعی در بوشهر (داستان من، همسایه ام و آن غریبه) atelieahjam 0 1,664 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۵:۳۴ عصر
  مقاله كاربرد تصميم سازي چند معياره فرايند تحليل سلسله مراتبي در برنامهريزي گردشگري عشايري ن Brightness 0 1,210 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۱:۱۱ عصر
  گردشگری مجازی منطقه هشت تهران atelieahjam 0 1,653 ۱۳۹۳-۷-۲۸، ۰۶:۵۸ عصر
  گردشگری مجازی در تهران قدیم atelieahjam 0 2,143 ۱۳۹۳-۷-۲۷، ۰۶:۰۶ عصر
  بازشناسی قابلیت های روستای یوش مازندران در جهت توسعه ی گردشگری با نگاهبر شاخصه های بو khansa 0 1,372 ۱۳۹۳-۶-۱۷، ۰۶:۱۸ صبح
آخرین ارسال: khansa
  گردشگری مجازی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد atelieahjam 0 1,712 ۱۳۹۳-۵-۳، ۰۸:۲۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان