امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تحلیل سلسله مراتبی (ahp)
فرآیند تحلیل سلسله مراتبی روشی است منعطف،قوی و ساده که برای تصمیم گیری در شرایطی که معیارهای تصمیم گیری متضاد بین گزینه ها را با مشکل مواجه می سازد،مورد استفاده قرار می گیرد.این روش ارزیابی چند معیاری،ابتدا در سال 1980 به وسیله توماس ال ساعتی پیشنهاد گردید و تا کنون کاربردهای متعددی در علوم مختلف داشته است.

فایل‌(های) پیوست شده
.ppt   AHP.ppt (اندازه: 1.36 MB / تعداد دفعات دریافت: 140)
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، ali_ahmadi ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، 0RKIDEH ، behzad_amlash ، ahmad lotfi ، atelieahjam
ممنون، بچه ها هم چند مرد دیگه، ahp رو در سایت قرار داده بودند. این هم فکر می‏کنم، نمونه پاورپوینت شده مقاله دکتر زبردسته.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH
doostan man nemitoonam hich file ro save konam cheraaaaaaaaaaaaaa:((hich file na maghale na power-point

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۶:۳۳ عصر)nanaz2000 نوشته است: salam doostan man harcheghadr talash mikonam nemitoonam tu in site ozv besham,komakam koninnnnnnn lotfan,on ghesmat ax baz nemishe ta horoofe 6harfio benevisam ozv sham:((chy konam ke in site moshkel dareeeeeeeee

سلام

شما که عضو هستید اگه نبودید که نمیتونستید ارسال بفرستید ولی اگه مشکل داشتید کافیه با شماره 09171388783 تماس بگیرید تا مشکل رفع گردد.

در این سایت روزانه حداقل 100 نفر ثبت نام میکند ولی باز هم از همه دوستانی که نمیتونند در سایت بدلایلی عضو شوند کافیه تماس بگیرند.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۶:۳۸ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۶:۳۳ عصر)nanaz2000 نوشته است: salam doostan man harcheghadr talash mikonam nemitoonam tu in site ozv besham,komakam koninnnnnnn lotfan,on ghesmat ax baz nemishe ta horoofe 6harfio benevisam ozv sham:((chy konam ke in site moshkel dareeeeeeeee

سلام

شما که عضو هستید اگه نبودید که نمیتونستید ارسال بفرستید ولی اگه مشکل داشتید کافیه با شماره 09171388783 تماس بگیرید تا مشکل رفع گردد.

در این سایت روزانه حداقل 100 نفر ثبت نام میکند ولی باز هم از همه دوستانی که نمیتونند در سایت بدلایلی عضو شوند کافیه تماس بگیرند.

manzooram ozvehaye talayie

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۶:۴۵ عصر)nanaz2000 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۶:۳۸ عصر)AliReza نوشته است:

سلام

manzooram ozvehaye talayie

شما باید حداقل 60000 امتیاز با فعالیت و شرکت در مباحث بدست بیاورید و از طرحهای سایت استفاده کنید که برای فایلهای کدی و جی آی اس تا 40000 امتیاز برای یک فایل یا:

[font=tahoma]جهت اطلاع شما :

عضويت با ارسال فايل با ارزش:
    [/font]

1- ارسال فایل word پایان نامه 50000 امتیاز

2- ارسال فایل pdf پایان نامه 20000 امتیاز

3- ارسال پروژه دانشجویی کامل 5000امتیاز

4- ارسال در کتابخانه فایلهای با ارزش 2000
    هر ارسال موضوع علاوه بر امتیازهای ویژه بالا حدود 1000امتیاز هم سیستم واریز می نماید.

پاسخ
    دوستان عزیز این پاورپوینت خیلی خوب از مقاله فرآيند تحليل سلسله مراتبي در برنامه ريزي شهري و منطقه اي نوشته دکتر اسفندیار زبردست می باشد
    که مقاله آن در سایت موجود است:

www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3455

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط nedashahrsaz ، پریسیما ، masoud_sanjani ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
    Smile تحلیل های gis با Arc view tabasom 0 1,539 ۱۳۹۱-۴-۲، ۱۰:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: tabasom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان