امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام شروع شد*انتخاب موضوع همایش شهرسازی با شما شهرساز گرامی:همایش 1 روزه در تهران
Rainbow 
با سلام به دوستان عزیز

به نظر من یکی از مهم ترین معضلاتی که اکثر دوستان هم بهش اشاره کردند،مساله ترافیک و آلودگی هوا در شهر های بزرگه که به نظر من یکی از راه حل ها میتونه برنامه ریزی برای کاهش سفر های ذرون شهری با ایجاد مراکز خرید مثل
هایپرمارکتها با دسترسی مناسب و فاصله منطقی از یکدیگر به همراه مسیر های حمل و نقل عمومی مناسب باشه و همچنین تمرکز ادارات و سازمان های وابسته در خارج از مرکز شهر با همان شرایط دسترسی و حمل ونقل.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، alireza ، 0RKIDEH ، haydariyan
با سلام و احترام
ضمن تشکر از نوآوری در برگزاری کنفرانس، موضوع پیشنهادی اینجانب "بررسی منظر (چشم انداز) فرهنگی شهر درایران (Cultural Landscape)" می باشد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، haydariyan
    با سلام
    موضوع پیشنهادی: تدوین چارچوب های کیفی و معیارهای فنی برنامه ریزی،طراحی و مدیریت تسهیلات پیاده راه در فضاهای شهری

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، alireza ، 0RKIDEH ، haydariyan
      با سلام
      به نظر من نحوه برخورد با بافت قدیم در شهرسازی هم موضوع خیلی خوبی میتونه باشه
      ولی مساله راه ها و ترافیک در شهرها همینطور که بچه ها هم اشاره کردن از اهمیت بیشتری برخورداره
      با سپاس از نظرخواهیتون:shy:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، haydariyan
        با تشکر بسیار بسیار از مهندس دهقان
        همونطور که دوستان شاهد هستند بسیاری از کاربران اولین پستشون رو تو این تاپیک ارسال کردند و استارت ارسال هاشون رو از این جا زدند. البته منتظر ارسال های خوب و پربارشون تو قسمت های دیگه سایت هم هستیم.
        تشکر بسیار از همه کاربرانی که تو این بحث شرکت کردند و شرکت می کنند.
        به گفته مهندس دهقان چیزی که این جا مهمتره و نمود بیشتری پیدا می کنه سهم داشتن تو سرنوشت شهرسازی کشوره
        به نظرتون بزرگ ترین دغدغه شهرسازی کشور چیه؟ نظرتون رو بنویسید و ارسال پاسخ بزنید تا ما هم ورودتون رو به جمع سرنوشت سازان کشور جشن بگیریم.

تا الان 9720 نفر اینجا عضو شدن ولی تعداد پاسخ ها 2 رقمی:huh:
        آخرین ارسال های من :

خدایا:
        مرا ببخش ،  
        به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
        و خانه تو نبود....!!!!
        63
        پاسخ
         سپاس شده توسط ایلیا ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، haydariyan
        البته به نظر من که خیلی خوب بوده
        در کمتر از حدود یک هفته خیلی خوب بوده
        آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
        پاسخ
         سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، haydariyan ، 0RKIDEH
        سلام به همه
        1. نگاهي به 30 سال مديريت شهري در ايران
        آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
        پاسخ
         سپاس شده توسط haydariyan ، alireza ، FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH
        اینم در جواب ایمیل سایت :

نام کاربری اش را نفرستاده بود ولی ایمیل ایشون به نام امیر بود:

نقل‌قول: بیهویتی در شهرها ومعماری امروز ایران سردرگمی برای دانشجویان ما به بار اورده . هویت به اعتقادات برمیگردد ولی شکافی که بین علم وعمل ما رخ داده یا به عبارت دیگه اسلام ودانش روز( که از غرب به ما دیکته شده) باعث سردرگمی نسل جوان شده لذا لازم است به شهرسازی اسلامی بپردازیم تا باور در ما شکل بگیرد که شهرما با هویت اسلامی است یا می توان شهری اسلامی داشت. چطور ممکنه اسلامی که در همه زمینه ها نظریه دارد درمورد شهرسازی هیچ حرفی نداشته باشه؟ به امید روزی که معماری وشهرسازی پویا باهویت داشته باشیم و صادر کننده علم در زمینه شهرسازی و معماری باشیم.لازم به ذکر است که اسلام ناب برای راحتی بشریت آمده وشهراسلامی شهریست دارای رفاه برای بشریت و به گروهی خاص اختصاص ندارد.باتشکر ازشما که اینجانب را لایق مشورت دانستید. مفهوم حدیثی از رسول الله (ص ) است که در کاری که مشورت شود پشیمانی نیست.موفق باشید
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
         سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، haydariyan

نام کاربری: منصوره

نقل‌قول: طرح شهر بومی یا شهر باغ (باغ شهر)

پاسخ
         سپاس شده توسط Sadeghpour ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، haydariyan

نام کاربری: mahsa_88

نقل‌قول: 1-اوقات فراغت در شهر و شهرسازی ایران کنونی 2-نور و نور پردازی در شهر 3-شهرسازی پاسخگو

پاسخ
         سپاس شده توسط Sadeghpour ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، haydariyan

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          اولین همایش بین المللی در جستجوی شهر فردا-مهر93 Sahab 2 2,745 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          همایش بین المللی Dynamics of Space; Mobility & Relationality EBRAHIMMILAN2012 0 1,506 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۰:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
          سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,108 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
        آخرین ارسال: sharare
          همایش شهرسازی ایرانی اسلامی چالشها و راهبردها در منطقه 7 alireza 0 2,028 ۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
          نخستین همایش ملی روش تحقیق در شهرسازی و معماری sara0111 2 2,236 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۱:۳۳ عصر
          اولین همایش ملی شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور ماراویا 0 1,553 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۱۱:۱۵ عصر
        آخرین ارسال: ماراویا
          همایش شهرسازی با موضوع : مرتفع سازی "فرصت ها و چالش ها" javadrigi 0 1,925 ۱۳۹۲-۹-۱۴، ۰۸:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: javadrigi
          همایش ملی ساختمان و توسعه sara0111 0 1,647 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۱ عصر
        آخرین ارسال: sara0111
          همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,638 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
          پنجمین همایش نکوداشت اصفهان، با عنوان «اصفهان برای همیشه، برای همه» sara0111 0 1,841 ۱۳۹۲-۸-۲۹، ۰۸:۴۷ عصر
        آخرین ارسال: sara0111

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان