امتیاز موضوع:
  • 48 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام شروع شد*انتخاب موضوع همایش شهرسازی با شما شهرساز گرامی:همایش 1 روزه در تهران
سلام به همگي
به نظر من مردم يك سرزمين بزرگترين گنجينه و انرژي بدون پايان آن سرزمين هستند و ما نميدونيم چطور از اين انرژي استفاده كنيم ؟
بزرگترين مسئله اي كه در كشور ما مطرح هست اين هست كه ما مشاركت مردم و انرژي اين انسان ها را در اجراي برنامه ها نداريم اما راه حل اين مشكل چيست؟
چطور مي توانيم مشاركت و همكاري مردم را در اجراي طرح ها داشته باشيم ؟
مشكلاتي كه مانع رسيدن به اهداف آباداني كشور هستند را بررسي كنيم و براي انها راه حل پيدا كنيم ؟
چرا ما هنوز يك كشور جهان سومي هستيم ؟چرا با اين همه برنامه ريزي هاي قشنگ و ايده آل به اهداف رئال هم نرسيده ايم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، alireza ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
    1- بررسی مشکلات شهری با تاکید بر مشکلات زیست محیطی در شهر، و ارائه راه حل های مناسب برای رفع آن ها
    2- بررسی روش ها، و راهکارهای بهینه سازی مصرف انرژی در شهر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      1-لزوم پیاده سازی محورهای سواره
      2-دلایل عدم پیگیری بهسازی بافت فرسوده
      3-عدم اجرای اصول شهرسازی در شهرهای جدید

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام
        یکی از موضوعات روز شهرسازی به نظر من وضعیت عملکرد در بهسازی بافت فرسوده است لذا:
        1. بررسی عملکرد دفاتر تسهیل گری در بافت فرسوده
        2. آرام سازی ترافیک در محلات مسکونی

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          نقش معماری غربی (پست مدرن) در فراموشی معماری سنتی و اصیل ایرانی
          این موضوعی است که همیشه در این چند سال ذهن مرا به خودمشغول مرده است. که چرا ما با این همه تمدن و فرهنگ غنی باید تن به بیگانگی داده و از معماری غربی که با اصول و شیوه زندگی ما در مغایرت است تن دهیم. با این وجود که خود غربی ها در پی پایگذاری قوانین شهرسازی هستند که بسیار شبیه به شهرسازی ایران در تمدن کهن است اما با تمام این اوصاف ما چشم به نداشته های غربی دوخته ایم...
          وااااااای ، واااای بر من ایرانی که هر روز با اعمالم وطنم را ویران میسازم نه آباد...
          محمد کفشگر( oranous.amk(

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            با سلام
            1- شهر ایرانی؛‌مهندس ایرانی
            2- اشتراکات مدیریت بحران و شهرسازی در بازنگری اصول زیربنایی شهرسازی
            4- شهر ایرانی 1400
            5- چگونگی لحاظ کردن اصول پدافند غیرعامل در مدیریت شهرسازی کشور

آخرین ارسال های من :
              پاسخ
              1-زمینه های اجرایی الگوی خود گردانی محلی در ایران با توجه به پارادایم نوین حکمرانی مطلوب

آخرین ارسال های من :
                پاسخ
                اینم مهندس khalili898 برای میل سایت ارسال نمودند:

نقل‌قول: 1-طراحی محیطی خیابانها و میادین 2-طراحی اکولوژیک فضاهای شهری جهت کاهش آلودگی 3-برنامه ریزی اکولوژیک شهرها 4-طراحی منظراکولوژیک شهرها
                آخرین ارسال های من :

پاسخ
                 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
                با سلام و عرض ادب ضمن تشکر از شما مهندسین گرامی دو موضع مد نظر بنده
                1-تداخل شهرسازی مدرن با نمای شهری مشکلات و موانع پیش رو و برخورد با دو هویتی
                2-شهر سازی مدرن از دید جامعه سنتی و اسلامی ما

آخرین ارسال های من :
                  پاسخ
                   سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN
                  اینم مهندس javan برای میل سایت ارسال نمودند:

نقل‌قول: با سلام و خسته نباشید، موضوع پیشنهادی شهرساز جوان "بررسی شیوه و رویکردهای نوین مدیریت توسعه زمین" می باشد

پاسخ
                   سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
                  موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                    اولین همایش بین المللی در جستجوی شهر فردا-مهر93 Sahab 2 2,746 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۱۱:۳۷ عصر
                  آخرین ارسال: alireza
                    همایش بین المللی Dynamics of Space; Mobility & Relationality EBRAHIMMILAN2012 0 1,506 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۱۰:۴۴ عصر
                  آخرین ارسال: EBRAHIMMILAN2012
                    سمینار وکارگاه طراحی شهری پایدار با حضور پروفسور مایکل نیومن sharare 0 2,108 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۴۵ صبح
                  آخرین ارسال: sharare
                    همایش شهرسازی ایرانی اسلامی چالشها و راهبردها در منطقه 7 alireza 0 2,028 ۱۳۹۳-۱-۱۷، ۰۶:۲۵ عصر
                    نخستین همایش ملی روش تحقیق در شهرسازی و معماری sara0111 2 2,236 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۱۱:۳۳ عصر
                    اولین همایش ملی شهرسازی و نظام مهندسی ساختمان در کشور ماراویا 0 1,553 ۱۳۹۲-۱۰-۸، ۱۱:۱۵ عصر
                  آخرین ارسال: ماراویا
                    همایش شهرسازی با موضوع : مرتفع سازی "فرصت ها و چالش ها" javadrigi 0 1,925 ۱۳۹۲-۹-۱۴، ۰۸:۰۵ عصر
                  آخرین ارسال: javadrigi
                    همایش ملی ساختمان و توسعه sara0111 0 1,647 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۱ عصر
                  آخرین ارسال: sara0111
                    همایش ملی معماری، فرهنگ و مدیریت شهری کرج، 19 اسفند 1392 sara0111 1 2,638 ۱۳۹۲-۹-۸، ۱۰:۵۹ صبح
                    پنجمین همایش نکوداشت اصفهان، با عنوان «اصفهان برای همیشه، برای همه» sara0111 0 1,841 ۱۳۹۲-۸-۲۹، ۰۸:۴۷ عصر
                  آخرین ارسال: sara0111

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: