امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.84
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:57:واژه شهری شدن اولین بار توسط چه کسی پیشنهاد شد؟
جواب در 24 آینده
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، kasrak
واژه شهری شدن توسط بارده برای بیان پدیده خودبخودی شدن توسعه ی شهر
واژه شهرسازی توسط کلرژه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahzad ، meysam rezaei
واژه شهری شدن از بارده
[font=Arial]به عقيده بسياري از دانشمند از جمله بارده

[/font]
برنامه ريزي شهري يا شهرسازي، نخستين بار توسط كلرژه

در سال 1910 مورد استفاده قرار گرفت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
جواب:ژ.بارده

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، haydariyan ، mehdime007 ، sharmin

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مساااااااااااااااابقه دوم ایرانشهرساز 1393(امشب بدووووو شروع شد) URBAN 98 149 18,540 ۱۳۹۳-۵-۵، ۱۱:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,297 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,334 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,685 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,310 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 883 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,144 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,462 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,302 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان