امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان
باغ موزه دفاع مقدس همدان به عنوان بزرگترین باغ موزه کشور، یکی از بی نظیرترین باغ موزه های کشور از نظر طراحی و ساخت است.
پروژه باغ موزه دفاع مقدس در فضایی با 50،000 هزار متر مربع وسعت در قالب 5 فاز اجرا شده است.این 5 فاز شامل فاز اول با مساحت تقریبی 3500 متر مربع فضای زیر زمینی، فاز دوم با مساحت 5000 متر مربع و فاز سوم نیز با 7000 متر مربع مساحت فضای جنگ های نابرابر است و حدود 5000 متر مربع هم فضای پارکینگ و المان مقاومت و حدود 30،000 متر مربع فضای تفریحی (دفاع مقدس ) و فضای سبز برای باغ موزه در نظر گرفته شده است.
در این موزه شاهد ماکت هایی عظیم در خصوص صحنه های جنگ هستیم : مانند خط مقدم – بیمارستان های صحرایی- مدرسه جنگ زده – پل های شناور که برای رفتن به سایر قسمت های موزه حتما باید از روی آن عبور کنید که واقعا جالبه :D . ماشین های سنگین ( واقعی ) برای خاکبرداری سنگر ها و ....
بیرون از این موزه عظیم ، یک صحن با شکوه وجود دارد که ماکت های عظیم هواپیماه های جنگده و تانک ها و انواع سلاح های جنگی و درکنار آن آبنمای موزیکال و نورپردازی برای اجرا در ماه های گرم سال .
من خودم زیاد اهل موزه نبودم و همیشه در سفر برای هر غرفه در تمامی موزه ها کمتر از 6 ثانیه وقت میگذاشتم!!! :D ولی واقعا از بازدید این باغ موزه زیبا و باشکوه لذت بردم و تمامی قسمت های اونجا رو با دقت دیدم :shy:...حتما برای بازدید این مکان زیبا تشریف بیاورید.:heart:
[تصویر:  museum%20%2814%29.jpg]
[تصویر:  118316161753917184631901255533150147186.jpg]

[تصویر:  museum%20%2824%29.jpg]
[تصویر:  museum%20%2823%29.jpg]
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ala sh ، ایلیا ، shokri ، قاصدک ، dely_sh ، elham90
ترم قبل با بچه های دنشگاه اومدیم همدان و رفتیم گنجنامه(جاتون خالی:D) فکر کنم باغ موزه تو همون مسیری بود که به گنج نامه میرسید درسته؟ چون از دور این تانکه رو دیدم:D:D:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۰:۰۳ عصر)كسري نوشته است: ترم قبل با بچه های دنشگاه اومدیم همدان و رفتیم گنجنامه(جاتون خالی:D) فکر کنم باغ موزه تو همون مسیری بود که به گنج نامه میرسید درسته؟ چون از دور این تانکه رو دیدم:D:D:D

دقیقا در همون مسیره .... انشاء الله اگه برسم از گنج نامه هم یه همچین پستی خواهم گذاشت .

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
عاشق همداااااااااااااااااانم. من نزدیک 8 9 ماهه تو این سایت عضو هستم ولی ظاهرا کسی غیر از شما همدانی عضو سایت نیست یا کم لطفی میکنن. خواهشا تا میتونید در مورد جاهای دیدنی همدان مطلب بذارید نقشه همدان پلان ابنیه تاریخیو از این جور مسایل. ممنون:D
عاشق همدااااااااااااااانم. من 8 9 ماهه ه عضو سایتم ولی انگار کسی همدانی نیست یا اینکه کم لطفی میکنن. خواهشا تا جایی که در توانتون هست در مورد جاهای دیدنی همدان مطلب بذارید. نقشه همدان و پلان ابنیه تاریخی و ............. ممنون:D

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۰:۱۵ عصر)كسري نوشته است: عاشق همداااااااااااااااااانم. من نزدیک 8 9 ماهه تو این سایت عضو هستم ولی ظاهرا کسی غیر از شما همدانی عضو سایت نیست یا کم لطفی میکنن. خواهشا تا میتونید در مورد جاهای دیدنی همدان مطلب بذارید نقشه همدان پلان ابنیه تاریخیو از این جور مسایل. ممنون:D

چشم به زودی ..... ولی الان درگیر دوتا کنکورم ، شهرداری و ارشد ! که به هیچکوم هم امیدی ندارم !
سرم که خلوت بشه حتما چندتا پست به عنوان همدان شناسی ! میذارم:D ...تازه اگر بقیه دوستان هم این کار رو برای شهرهای خودشون انجام بدن ، فوق العاده میشه.
شما هم ما رو با شهرتون ( سنندج ) آشنا کنید .

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
چشم به زودی ..... ولی الان درگیر دوتا کنکورم ، شهرداری و ارشد ! که به هیچکوم هم امیدی ندارم !
سرم که خلوت بشه حتما چندتا پست به عنوان همدان شناسی ! میذارم:D ...تازه اگر بقیه دوستان هم این کار رو برای شهرهای خودشون انجام بدن ، فوق العاده میشه.
شما هم ما رو با شهرتون ( سنندج ) آشنا کنید .
[/quote]

چشم حتما.بابا این حرفا چیه مهندس؟ ایشال... که جفتش قبول میشی و خودت تو انتخابشون گیر میکنی. منم که درگیر امتحاناتم. هر موقع تموم شد کلی مطلب از سنندج واستون میذارم. امیدوارم دوستان هم برای شهراشون همین کار رو انجام بدن.
به نظرم شعار همیشگیتو یه خرده تغییر بده:D مهربان باشید و نا امید نباشید

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
ممنون محبوبه جان خیلی لطف کردی
سال سوم دانشگاه برای طرح 5 باید یه فیلم کوتاه مربوط به شهر میساختیم
من و یکی از دوستام برای همدان اینکارو کردیم هرچند در حد مبتدی بود ولی استاد خیلی خوشش اومد شاید بخاطر اینکه با عشق و علاقه لحظه به لحظه اشو جمع کردیم
متاسفنه حجمش اجازه نمیدونه که آپلودش کنم وگرنه حتما قرارش میدادم تا با اکثر نقاط و مکانهای تاریخی و تفریحی مادستان آشنا شین...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
خیلی خوب بود
من که حتما اگه اومدم یه سر میزنم، حیف که مهندس دهقان گفتن شماره نذاریم، وگرنه میومدیم اونجا مزاحمتون هم می شدیم(به نمایندگی از جامعه چتربازان ایران:D)
البته الان که سرده میره تو بهار که البته یه مسافرت کوچولو هم اونجا داریم، یادتون که نرفته؟!:angel:
راستی طرح 5 سال چهارمه نه سوم!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
پس حتما بگید که همگی با هم بریم:D

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۲:۱۵ صبح)ایلیا نوشته است: خیلی خوب بود
من که حتما اگه اومدم یه سر میزنم، حیف که مهندس دهقان گفتن شماره نذاریم، وگرنه میومدیم اونجا مزاحمتون هم می شدیم(به نمایندگی از جامعه چتربازان ایران:D)
البته الان که سرده میره تو بهار که البته یه مسافرت کوچولو هم اونجا داریم، یادتون که نرفته؟!:angel:
راستی طرح 5 سال چهارمه نه سوم!
درسته اشتباه کردم پس طرح4 بود
حتما تشریف بیارید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,982 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,265 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,027 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,037 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,696 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield
  یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 0 2,849 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۷ عصر
  پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت s1s2s3 7 3,743 ۱۳۹۱-۷-۱، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: sm6463@gmail.com
  احداث جاده و تخریب طبیعت این بار در الموت Mohsenurbanism 0 2,045 ۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۴:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان