امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
واقعا خوندن دکتری ارزش داره؟!
آیا واقعا با این وضعیت خوندن دکتری ارزش داره؟
رشته معماری فقط معمارها می تونن امتحان بدن
عمران و فقط عمرانیا
جغرافیا شهری فقط بچه های جغرافیا
...
اما شهرسازی:
مجموعه برنامهريزي شهري، منطقهاي و
مديريت شهري (كليه گرايشها)
معماري و شهرسازي
مديريت شهري
برنامه ريزي شهري، برنامه ريزي شهري
و منطقه اي، شهرسازي، مديريت شهري و
طراحي شهري
معماري
برنامه ريزي و طراحي محيط
مديريت محيط زيست
گرايشهاي جغرافيا

واقعا جای تاسف داره
اگه برای کارشناسی ارشد بود هیچ ایرادی نداشت که هیچ خیلی هم خوب بود اما اینجا چی؟
دفترچه آزمون دکتری رو می تونید از اینجا دانلود کنید
جالبیش اینه که ابتدای دفترچه نوشته فقط رشته های مربوط می تونن امتحان بدن
یعنی معاری و جغرافیا و مرمت و ... به شهرسازی مربوطه اما شهرسازی چیه؟ هیچی، نخودچی...:@

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Doctory-1391.pdf (اندازه: 1.03 MB / تعداد دفعات دریافت: 99)
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، .Utopia ، Sadeghpour ، parasto_gh ، پریسیما ، abcdefghijklm ، elham90 ، shokri ، godonly. ، bahareh. ، alireza ، sanaz.f ، foroogh.r
وااااااااااااااااااااا !!!!!!!!:huh::huh::huh:
برای چی اینجوری شده دکترا؟؟؟ چرا برای رشته ما اینجوری بفرما میذارن !!
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، ایلیا ، godonly. ، sanaz.f
عجب بی چارگی ها، یکی نیست بگه بابا ما رو ول کنین. من که از اول گفتم دیوار از دیوار شهرسازی کوتاهتر نیست. اصلاً فکر کنیم این رشته رو گذاتن واسه اینکه هرکی از هرجا مونده و رونده بیاد شهرسازی بخونه. ما هم این وسط ول معطلیم.
ای خدا تو به داد ما برس.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، Sadeghpour ، godonly. ، shahryar
البته یه خبر خوش هم بدم به شهرسازها
میتونید در آزمون دکتری در رشته پژوهش هنر یا مرمت هم شرکت کنید
البته نه اینکه اینها خودشون نمیان واسه دکتری شهرسازی امتحان بدن!؟!
راستی در آزمون دکتری هر نفر فقط یک رشته می تونه امتحان بده

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، shokri ، Sadeghpour ، godonly.
واقعا جای تاسف داره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، godonly.
به نظر من آدم باید یه کاری یاد بگیره و بلد باشه باهاش نون دربیاره بعد به فکر دکترا باشی تا دیپلم هستی میگن لیسانس بگیر تا لیسانس می گیری میگن لیسانس زیاده برو فوق لیسانس وقتی هم فوق رو بگیری نهایت توی یک شهر کوچک توی دانشگاه پیام نور دو تا کلاس بهت می دن دکترا می گیری تعداد دانشجوهای ورودی اون رشته کم میشه و عملا هیچ پس بهتر است یک حرفه خوب رو یاد گرفت برای روز مبادا

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، parasto_gh ، Sadeghpour ، alireza ، .Utopia ، 0RKIDEH
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۱۱:۴۶ عصر)aramo نوشته است:
به نظر من آدم باید یه کاری یاد بگیره و بلد باشه باهاش نون دربیاره بعد به فکر دکترا باشی تا دیپلم هستی میگن لیسانس بگیر تا لیسانس می گیری میگن با لیسانس زیاده برو فوق لیسانس وقتی هم فوق رو بگیری نهایت توی یک شهر کوچک توی دانشگاه پیام نور دو تا کلاس بهت می دن دکترا می گیری تعداد دانشجوهای ورودی اون رشته کم میشه و عملا هیچ پس بهتر است یک حرفه خوب رو یاد گرفت برای روز مبادا
کاملاً موافقم. واقعاً تحصیلات تو ایران بی معنیه. کسی هدفش از خوندن درس که یادگیری علم نیست همه می خونن تا مدرک بگیرن. نتیجش هم این میشه. واقعاً مسخره است. بهترین راه رفتن از اینجاست.
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، .Utopia ، holland
ما كه خيلي وقته به اين نتيجه رسيديم مهندس :)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، parasto_gh
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۶ صبح)sadeghpour نوشته است: ما كه خيلي وقته به اين نتيجه رسيديم مهندس :)
دنیای گریم چه می کند!
عکس جدیدتون مبارک به همراه امضاتون که البته یه ریزه قدیمی تره!
به نظر من آدم باید یه کاری یاد بگیره و بلد باشه باهاش نون دربیاره بعد به فکر دکترا باشی تا دیپلم هستی میگن لیسانس بگیر تا لیسانس می گیری میگن با لیسانس زیاده برو فوق لیسانس وقتی هم فوق رو بگیری نهایت توی یک شهر کوچک توی دانشگاه پیام نور دو تا کلاس بهت می دن دکترا می گیری تعداد دانشجوهای ورودی اون رشته کم میشه و عملا هیچ پس بهتر است یک حرفه خوب رو یاد گرفت برای روز مبادا
بسیار مخالفم!
بسته به توانایی خودت داره، منکر پارتی و اینها هم نیستم اما بالاخره کسی که تواناییش بالا باشه رو زمین نمی مونه
حداقل تجربه ما که اینو ثابت کرده و کسی هم که تواناییش حتی با مدرک بالاتر پایین باشه آخرش مجبور میشه از بند پ استفاده کنه!

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۱:۲۱ صبح)ایلیا نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۶ صبح)sadeghpour نوشته است: ما كه خيلي وقته به اين نتيجه رسيديم مهندس :)
دنیای گریم چه می کند!
عکس جدیدتون مبارک به همراه امضاتون که البته یه ریزه قدیمی تره!
بسیار مخالفم!
بسته به توانایی خودت داره، منکر پارتی و اینها هم نیستم اما بالاخره کسی که تواناییش بالا باشه رو زمین نمی مونه
حداقل تجربه ما که اینو ثابت کرده و کسی هم که تواناییش حتی با مدرک بالاتر پایین باشه آخرش مجبور میشه از بند پ استفاده کنه!

دوست عزیز من علاقه ای ندارم از خودم تعریف کنم اما یک نمونه هستم چند سال در مشاوره کار کردم تجربه به دست آوردم gis و برخی نرم افزارهای آماری به ویژه spss را به صورت حرفه ای کار کرده ام از بسیار کسایی که در سازمان مسکن و شهرداری باهاشون در ارتباطم هم اطلاعاتم بیشتر است پروژه شهری هم زیاد کار کرده ام اما چه فایده. به قول یکی از اساتید هروقت می ری با یکی از مسئولان شهری چه در شهرداری یا مسکن در مورد پروژه ای صحبت کنی در ظاهر استقبال گرم می کنند اما همین که اتاق مسئوله بیرون رفتی اون برنامه از طرف مسئوله به کلی فراموش میشه. اگر آدم شایسته سر جای خود بود وضع طرح های شهری ما اینجوری نبود توی جلسات کارگروه استان خودم به عنوان نماینده شرکت زیلد شرکت داشتم آدم های عجیب و غریب زیاد دیدم کارشناس ادبیات و تاریخ شهردار هستند نماینده فلان ارگان کم سواد دیگه نمی خوام اسم ببرم درد دل زیاده ولی حوصله کم اگر فرصت بیشتری بود بیشتر توضیح می دم

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، alireza ، .Utopia ، shokri ، sanaz.f ، holland ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,530 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی در مورد انتقالی دانشگاه ازاد خبر داره s1s2s3 1 2,853 ۱۳۹۱-۷-۲۲، ۰۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
Thumbs Up نخستین دانشجوی فوق دکتری شهرسازی کشور فارغ‌التحصیل شد lili_lovely 2 2,376 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  آیا کنکور امسال برنامه ریزی شهری دانشگاه آزاد اسکیس داره؟ alireza 0 2,081 ۱۳۹۱-۲-۱۱، ۰۸:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  و آزمون دکتری نیز گذشت... parasto_gh 5 3,616 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان