امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال 101:مامفورد ... را نمونهای خوب از شهرسازی رومی در دوران اوج خود میداند.
101:مامفورد ... را نمونهای خوب از اوج هنر شهرسازی رومی میداند.
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ایلیا ، seywan_kurd ، elham90 ، aramo
ممنون از سوال خوبتون. ولی خواهشا سوالاتتون رو شماره گذاری کنید تا در پایان تعداد سولات قابل شمارش و شناسایی باشند.با تشکر
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط Vasta ، aramo
هی میگفتم یه چیزی یادم رفته!!

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، aramo
خیلی ممنون از شما،خواهشا به این شکل باشه
هر روز یک سوال101 در قسمت پایین سرتیتر هم علامت سوال رو تیک بزنید خواهشا. با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۰۹:۵۴ صبح)ATUSA نوشته است: 101:مامفورد تیمگاد را نمونهای خوب از اوج هنر شهرسازی رومی میداند.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، ایلیا ، aramo
راستش الن که نگاه کردم و یه مروری داشتم دیدم تیمگاد هستشو واقعا ممنون از سوالتون باعث یاد اوری مطالب شدوتشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، aramo
جواب جناب نوری درسته.تیمگاد

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رویکردهای شهرسازی meysam.mansourirazi 3 2,016 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۷:۲۰ عصر
آخرین ارسال: حسنیه هزاره
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,454 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,740 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,297 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  لحظات زیبا را از پنجره خانه تان شهرسازانه و مهندسی ثبت کنید و جایزه بزرگ را ببرید reza1366 4 2,406 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید alireza 16 5,876 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۱۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,152 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,685 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,312 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان