امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زمان ثبت نام آزمون دکترا
ثبت نام آزمون دکترای سراسری از فردا دوشنبه 1390/10/26 شروع و تا 1390/11/2 بهمن ادامه دارد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، elham90 ، kasrak ، ایلیا
فکر می کنید امتحانی میشه شرکت کرد؟ یا ممکنه عواقب داشته باشه؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
نمیدونم ولی خوب حالا شما شرکت کنید اگه عواقب داشت که ما دیگه سالای بعد شرکت نکنیم:D:D
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,695 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  طرح بورسیه رتبه های برتر آزمون کارشناسی ارشد سال 94 Brightness 1 2,059 ۱۳۹۳-۵-۱۳، ۰۶:۴۰ عصر
آخرین ارسال: نجران
  HOT>>>عیدی ایران شهرساز به اعضا>>6 آزمون مرحله دوم آنلاین+12 آزمون مرحله اول رایگان alireza 6 3,002 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۲:۱۹ عصر
  آغاز ثبت نام بن خرید کتاب نمایشگاه بین المللی کتاب ۹۳ haydariyan 0 1,088 ۱۳۹۳-۱-۲۷، ۱۲:۵۲ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  ثبت نام آزمون های آنلاین رایگان مرحله اول ایران شهرساز در سال چهارم فعالیت alireza 0 1,057 ۱۳۹۳-۱-۱۹، ۰۲:۴۷ عصر
  کلید آزمون کارشناسی ارشد اووووووووووووووومد E.Y.I 3 1,578 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۴:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mohammadreza ghobadi
  مشاهده کلید اولیه سوالات آزمون کارشناسی ارشد سال 1393 (سازمان سنجش) MHAKBARI 6 2,296 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۰۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: sasanarchm
  دفترچه سوالات تمامی رشته های آزمون‌ ورودي تحصيلات‌ تكميلي‌ ( كارشناسي‌ ارشد 93) MHAKBARI 2 2,009 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۰۵:۰۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان