امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 2.81
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال111:فصل مشترک اهداف بصری و عملی شهرسازان رنسانس؟
فصل مشترک اهداف بصری و عملی شهرسازان رنسانس در ... بوده است.
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، mehdime007
ایجاد تعادل و توازن بصری با استفاده از تقارن ... البته اگه منظور سوالتون رو خوب متوجه شده باشم .:dodgy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
اصول توازن درونی و سکون، فضاهای محدود و بی تحرک
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
(۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۵۲ صبح)ATUSA نوشته است: فصل مشترک اهداف بصری و عملی شهرسازان رنسانس در ... بوده است.

اگه اشتباه نکنم فصل مشترک این اهداف نظامی بودن است یا تاثیر گذاشتن بر بیننده !!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007
(۱۳۹۰-۱۰-۲۸، ۱۱:۵۲ صبح)ATUSA نوشته است: فصل مشترک اهداف بصری و عملی شهرسازان رنسانس در نظامی نبودن بوده است.

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، sharmin

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,291 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,614 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,359 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,513 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,659 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,283 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  اهداف برنامه ریزی اجتماعی شهرها، کدام است؟ aramo 5 3,102 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: روجا
  هرروز یک سوال:54:برنامه ریزی برای نواحی حومه ای شهری نخستین بار توسط چه کسی ارایه شد؟ meysam rezaei 4 3,066 ۱۳۹۰-۱۲-۲۳، ۰۷:۱۱ عصر
آخرین ارسال: n4rnia
  هر روز یک سوال:4:مارکوس وایترویوس در مکان گزینی شهرها به چه عاملی بیشتر اهمیت می داد؟ meysam rezaei 4 3,750 ۱۳۹۰-۱۲-۱۶، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: poroshot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان