امتیاز موضوع:
  • 41 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک های سوالات برنامه ریزی و طراحی شهری تا الان 60سوال درسایت قرار داده شدکلیک کنید
16 روز::شمارش معکوس تا کنکور --حس و حالت را بیان کن و برای این روزها چی بخونی بهتره

1- حس و حال الان خودت را بیان کن

2- امروز چی خوندی و برای مدت باقی مانده چی بخونی بهتره؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، abcdefghijklm ، aramo ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، elham90 ، FaTyJo0oN ، sharmin ، JAVAD4050
حس و حال که فضایی و جاتون خالی سرما خوردیم نا فرم:D ولی تازه پی بردم که چقدر خیلی هیچی نخوندم.یه حس غریب یا شایدم قریبی بهم میگه امسال از دو کتاب تاریخ پاکزاد سوالایی بیاد و ضمنا میگه بشین کتاب مدیریت شهری لطیفی و که یه نمه مرد افکن رو بخون ولی چه کنیم که مجالی نیست:-/
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak ، abcdefghijklm ، aramo ، saeed nasiri majd ، haydariyan ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، elham90 ، shokri ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، JAVAD4050
(۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۱۰:۵۵ عصر)zolatan نوشته است: حس و حال که فضایی و جاتون خالی سرما خوردیم نا فرم:D ولی تازه پی بردم که چقدر خیلی هیچی نخوندم.یه حس غریب یا شایدم قریبی بهم میگه امسال از دو کتاب تاریخ پاکزاد سوالایی بیاد و ضمنا میگه بشین کتاب مدیریت شهری لطیفی و که یه نمه مرد افکن رو بخون ولی چه کنیم که مجالی نیست:-/

ان شالله بزودی حالتون خوب میشه

مهندس سایت روی رتبه تک رقمی شما حساب باز کرده و ان شالله در دانشگاه تهران قبول میشید

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، abcdefghijklm ، aramo ، saeed nasiri majd ، zolatan ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، shokri ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، JAVAD4050
منم برای همه بچه هایی که روزشمار کنکور رو شروع کردند آرزوی موفقیت می کنم. :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، aramo ، saeed nasiri majd ، haydariyan ، mehdime007 ، elham90 ، shahryar ، FaTyJo0oN ، .Utopia
آقا حال و هوا نگو که بس ابریست ... همه 2 تا 3 ماه به کنکور موندنی خوب درس می خونند من 2 تا 3 ماهه که روز به روز درس خوندنم داره بدتر میشه ... کتاب می بینم حالت ... می گیرم !! یه حسی هم به من می گه بشین همه ی کتابا رو دوباره بخون ،چون که هیچی یادم نیست .مخصوصا از دیروز که شروع کردم به زدن سوالات این کتاب فروزش که برای ارشد و دکتری برنامه ریزی شهریه ،دیگه کلا نا امید شدم .:dodgy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، ala sh ، FaTyJo0oN ، .Utopia
سلام
خب حال و هواي خوبي نيست چندان!!! من تو اين روزهاي پاياني ميخوام خلاصه هايي كه در مدت خوندن نوشتم رو مرور كنم. درواقع ميخوام خلاصه ها و نكاتم رو ميخوام دو يا سه دور بخونم.:blush:
اميوارم همه موفق باشن:shy:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia
خستگی و نا امیدی و ....اصلا حال خوبی نیست.احساس میکنم هیچی بلد نیستم.نمیتونم به کتاب نزدیک بشم
همین مبحثهایی که قبلا خوندم میخونم
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
فقط می تونم بگم دیکه حالم داره به هم می خوره

زوتر 27 ام شه بریم کنکورو بدیم من که خسه شدم بس که خوندم :dodgy:
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
16 روز باقی مونده و فقط 6 نظر!

منتظر بقیه کنکوری ها در این مدت کم هستیم...

پاسخ
من زیاد نخوندم...حس و حال کنکور رو درک نمی کنم:D ولی توصیه ام به کسایی که خوندن این روزا فقط مرور سریع داشته باشند. به هیچ وجه مطلب جدید نخونید...آمار رو فراموش نکنید.اگه خوندینش و تستاش رو زدین این روزا رو اشتباهاتی که تو تست های آمار داشتین و مشخصش کردین کلیک کنید.همین دیگه:cool:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 14,657 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,200 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: dhiver1
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
  سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
  دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,382 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان