امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زلزله 4/8ریشتری حوالی خورموج بوشهر را لرزاند
تهران - زمین لرزه ای به بزرگی 4/8درمقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) صبح امروز - یكشنبه - حوالی خورموج واقع در استان بوشهر را لرزاند.

به گزارش مركز لرزه نگاری كشوری موسسه ژئوفیزیك دانشگاه تهران، این زمین لرزه درساعت 9 و 40 دقیقه و 37 ثانیه امروز در این منطقه رخ داد.

شبكه های لرزه نگاری وابسته به مركز لرزه نگاری كشوری، موقعیت جغرافیایی وقوع این زمین لرزه را در 52/28 درجه عرض شمالی و 35/51 درجه طول شرقی ثبت كردند.

هنوز گزارشی از خسارات احتمالی این زمین لرزه نرسیده است.

منبع: ایرنا
دوستان من این خبر رو با مرورگر اپرا که باز میکنم 8/4 هستش و با اینترنت اکسپلوره 4/8
ولی فک کنم همون 4/8 صحیح باشه...........اخه 8 ریشتر که شهرو با خاک یکسان می کنه
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، shahryar

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اعتصاب‌هاي پياپي گردشگري يونان را از پاي انداخته است saeiideh 0 926 ۱۳۹۰-۱۱-۲۲، ۱۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  با برآورد دستگاهي شدت زلزله نقشه‌هاي «لرزش زمين» زمين‌لرزه امروز شرق استان تهران منتشر saeiideh 0 1,012 ۱۳۹۰-۱۱-۲۱، ۰۸:۵۶ عصر
  مصاحبه با پروفسور شیرو تاکادا - زلزله شناس معروف ژاپنی در رایو 808 saeiideh 2 1,503 ۱۳۹۰-۱۱-۱۹، ۰۵:۰۰ عصر
آخرین ارسال: .Utopia
  خانه هایی از چوب و سنگ/ باد کاشانه روستائیان چین را خراب می کند saeiideh 0 921 ۱۳۹۰-۱۱-۱۸، ۰۴:۱۳ عصر
  ایران مطالعات امکان‌سنجی خط آهن تاجیکستان را به تاخیر انداخت saeiideh 0 857 ۱۳۹۰-۱۱-۱۸، ۰۳:۴۶ عصر
  نیمه‌شب گذشته زمین‌لرزه‌ای چهارونیم ریشتری گیلان را لرزاند FaTyJo0oN 0 728 ۱۳۹۰-۱۱-۱۶، ۱۱:۵۲ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان