امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
(۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۰۷:۴۴ عصر)10a نوشته است: زبان 5مباحث عمومی 29
مبانی 30
تاریخ 308
تحلیل 70
معدل 18
ممنون

رتبه شما 178 و تراز شما 6507
آخرین ارسال های من :

(۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۱۰:۵۷ صبح)mahmoodi نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۲:۳۸ عصر)aeen نوشته است: سلام زبان : صفر مباحث : 50 مبانی : 25 تاریخ :54 آمار:35 معدل : 13.5 ممنون میشم امید به شبانه تهران هست؟
منظورم این کاربر بود که 121 رتبش تخمین زده شده که میانگینش 33و خورده ای میشه در حالیکی که کسی هست که با معدل بالاتر و در صد 36 پارسال(تازه پارسال) رتبه 160 آورده. خیلی هم نمی خواد بگردین تو همین در صدای پارسال گفته شده یه نگاه بندازین کسی هست با در صد 33 که 260 آورده. اختلاف یه کمی شدیده
مهندس دهقان این موضوع رو بررسی کردین؟

آخرین ارسال های من :
(۱۳۹۰-۱۲-۱۹، ۰۷:۱۵ صبح)mahmoodi نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۱۰:۵۷ صبح)mahmoodi نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۱۴، ۰۲:۳۸ عصر)aeen نوشته است: سلام زبان : صفر مباحث : 50 مبانی : 25 تاریخ :54 آمار:35 معدل : 13.5 ممنون میشم امید به شبانه تهران هست؟
منظورم این کاربر بود که 121 رتبش تخمین زده شده که میانگینش 33و خورده ای میشه در حالیکی که کسی هست که با معدل بالاتر و در صد 36 پارسال(تازه پارسال) رتبه 160 آورده. خیلی هم نمی خواد بگردین تو همین در صدای پارسال گفته شده یه نگاه بندازین کسی هست با در صد 33 که 260 آورده. اختلاف یه کمی شدیده
مهندس دهقان این موضوع رو بررسی کردین؟

این تخمینی هست که یکی از موسسات گذاشته و اکثریت هم با این تخمین کار کردند و رتبه حدودی خودشون را بدست آوردند شما میتونید برای اطلاعات دقیقتر و نحوه زدن تخمین با موسسه تماس بگیرید و اعلام کنید.

من هم با شما موافقم

رتبه من رو آقای مهندس دهقان 67 تخمین زدن. من خودم رو واسه 200-250 آماده کردم.:cool:ولی امیدوارم همین طوری باشه که مهندس دهقان فرمودن.:Dالبته درصدام رو توی یه موسسه دیگه هم گذاشتم که 61 تخمین زدن.
آخرین ارسال های من :

اگر خواستی و نتوانستی که معذوری،ولی اگر توانستی ونخواستی،منتظر روزی باش که بخواهی ونتوانی.
 سپاس شده توسط mahmoodi
اینم درصد یکی از کاربران
نقل‌قول: zaban 21% amar 42% tarikh 32% mabani 24% mabahes 30%
رتبه شما 199 شد و تراز شما 5975

با معدل 16 حساب شده است

سپاس شده توسط lofra
خدا نکنه نازنین خانم چرا 200 تا 250 یعنی همه خوب زدن ما خراب کردیم. چون در صدای شما رو نگاه می کردم عین در صدای خودمه تقریبا پس بدبخت شدیم دیگه بگو. خدا کنه حداقل داخل رنج قبولی ها قرار بگیریم حداقل. خدایا خودت بهمون رحم کن. منم 69 رتبم تخمین زده شده.

سلام درصد های من زبان 23رتبم چند میشه؟
مباحث49.3
منطقه ای55
تاریخ 56
ریاضی 13
معدل
17.06

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط alireza
    (۱۳۹۰-۱۲-۲۰، ۱۱:۰۲ صبح)سرور نوشته است: سلام درصد های من زبان 23رتبم چند میشه؟
    مباحث49.3
    منطقه ای55
    تاریخ 56
    ریاضی 13
    معدل
    17.06

تبریک رتبه شما 41 و تراز شما 7801

طراحی شهری
    زبان: 0
    تاریخ:40
    مبانی:40
    تحلیل:60
    معدل1470

آخرین ارسال های من :
      (۱۳۹۰-۱۲-۲۰، ۰۳:۰۱ عصر)npante_a نوشته است: طراحی شهری
      زبان: 0
      تاریخ:40
      مبانی:40
      تحلیل:60
      معدل1470

شما درس مباحث را فراموش کردید براتون صفر در نظر گرفتم با این حساب:

رتبه شما 467 و تراز شما 5354

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,928 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,737 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,577 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,474 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,362 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,194 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان