امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
((1))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم!
(۱۳۹۱-۱-۱۳، ۰۶:۴۳ عصر)8700113 نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۰:۵۹ صبح)ala sh نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۲-۸، ۰۹:۳۴ صبح)majidtalkhab نوشته است: سلام
ببخشید رتبه ها رو چطوری حساب میکنید؟به نظر شما کنکور امسال نسبت به سالای گذشته چطور بوده؟راحتر بوده یا سخت تر؟

دوست عزیز با اجازتون من نظرم رو در مورد کنکور امسال در مقایسه با سال گذشته خدمتتون عرض میکنم چون امسال 2ومین تجربه ام بود...البته با اجازه ی آقای دهقان
من بشخصه سوالات تخصصی سال گذشته رو بیشتر میپسندم چون رقابت روی دروس تخصصی بود و سوالات متوسط رو به سخت بود و برای بچه هایی که مفهومی خونده بودن معیار ارزیابی عادلانه تری بود،هرچند در کل کنکور شهرسازی هر سال نوسانات زیادی داره و خیلی با روان داوطلبا بازی میکنه...
ولی کنکور امسال منو تا چند روز بهت زده کرد ...
من با وجود اینکه هم سال گذشته و هم امسال از مهر شروع به خوندن کردم و کتب زیادی مطالعه نکردم ولی آمادگی نسبتاً خوبی داشتم چون روی همون مطالبی که نسبت به مطالعه ی خیلی از دوستان اندک بود تسلط نسبی داشتم و خیلی تکرار و مرور در برنامه ام در نظر گرفته بودم...
ولی متاسفانه سوالات دروس تخصصی در حدی نبود که بتونه بچه هایی که واقعاً تلاش کرده بودن رو با افرادی که تلاش سطحی داشتن رو بتونه بخوبی مورد ازمون و سنجش قرار بده ،میشد که سوالات مفهومی و خیلی قشنگی طرح شه و داشته های داوزطلبها رو به چالش بکشه حتی طرح چند سوال در هر درس کافی بود... ولی نوع سوالات امسال بیشتر رقابت رو معطوف به آمار و زبان کرد...یعنی افرادی که میانگین تخصصی هاشون در حد معمولی هست ولی یکی از دروس آمار یا زبان رو %بالایی زدن امسال،سال اونها هست...
آمار هم سوالات ساده و متوسطی داشت ولی اعداد و ارقام مسخره ای که تمرکز و حوصله برای جمع و تفریق و جذر لازم بود نه تفکر خاصی...
این فقط در حد یه نظریه است و من به هیچ وجه قصد توهین و یا زیر سوال بردن دانش کسی رو ندارم ...
برای همه ی دوستانم آرزوی شادی و کامیابی رو دارم...
کسانی که مطالعه شون زیاد بوده چرا باید درصد های پایین تری از کسانی که مطالعه متوسط داشته اند بیارند؟ حتما خوب نخونده یا مثلا روزی 10 ساعت خونده که به اندازه 5 ساعت نفر متوسط ارزش نداره. هر کس به اندازه تلاشش به موفقیت میرسه هیچ کس ضرر نخواهد کرد16
البته در اینکه کنکور امسال به اطلاعات عمومی شباهت بیشتری داشت تا کنکور تخصصی که شکلی نیست، فقط تو این چند وقت داشتم فکر میکردم که فرق بین این آزمون با مسابقات همسران و دوقلوها و جایزه بزرگ و ... چیه21
مبارک هرکی قبول میشه، یه نشونه بزرگ از طرف سازمان سنجش و عبرت برای همگان که آآآآآآآآآاااای ایهاالناس! از اول تیر تا آخر دی زبان بخونید و آمار! تو بهمن هم اگه خواستید یه نیگا به خلاصه درسهای یکی از این نخبگان که هرروز به یمن این حرکات ژانگولری! به تعدادشون اضافه میشه و صدالبته مطمئن باشید دلیل اینکه سوالات سالهای اخیر به برخی، یا تعداد اندکی(زیر دوتا!!) از این موسسات65 شباهت بیشتری داشته نه وابستگی و ... نه! بلکه صرفا جامع بودن و دوراندیشی بیش از اندازه اونها نسبت به سایر اقشار جامعه شهرسازی بوده68
به هرحال اینها هم جزو نخبگان جامعه محسوب میشن3
حالا به نظر شما نخبه یعنی چی!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
سلام چه کسی رتبه رو تخمین میزنه؟
منم میزارم درصدامو منتظر جواب هستم-برنامه ریزی شهری
زبان 21
مباحث 49
مبانی 40
تاریخ 54
امار 42

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط alireza
    سلام مهندس
    اگه میشه اینم حساب بفرمایید
    زبان0
    مباحث45
    مبانی45
    تاریخ50
    امار0

سپاس شده توسط alireza
    آقا جان ظاهرا این تاپیک تاریخ گذشته است و مهندس حالاحالاها تخمین رتبه نمیزنن!
    آخرین ارسال های من :

يك روز رسد ، شادي به اندازه ي كوه

يك روز رسد ، غمي به اندازه ي  دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت
    سلام
    اگر امکان داره رتبه من رو هم حساب کنید
    زبان: 19
    مباحث: 48
    مبانی:44
    تاریخ:44
    تحلیل:48
    معدل: 15

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط alireza
      (۱۳۹۱-۱-۱۲، ۰۸:۱۰ عصر)8700113 نوشته است: سلام من برنامه ریزی شرکت کردم
      با این درصدها

زبان 12.22
      مباجث 42.7
      مبانی 37.3
      تاریخ 53.3
      آمار فنون 46.7
      معدل هم 17.89

تاخیر در جواب شما بدلیل مسافرت بوده است.

تبریک رتبه شما 59 و تراز شما 7395
      آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط 8700113
      (۱۳۹۱-۱-۱۵، ۱۲:۰۲ عصر)esparham نوشته است: سلام چه کسی رتبه رو تخمین میزنه؟
      منم میزارم درصدامو منتظر جواب هستم-برنامه ریزی شهری
      زبان 21
      مباحث 49
      مبانی 40
      تاریخ 54
      امار 42

با معدل 16 محاسبه شده است

تبریک رتبه شما 40 و تراز شما 7827

(۱۳۹۱-۱-۱۵، ۱۲:۱۴ عصر)محمد مهربون نوشته است: سلام مهندس
      اگه میشه اینم حساب بفرمایید
      زبان0
      مباحث45
      مبانی45
      تاریخ50
      امار0

با معدل 16 محاسبه شده است

رتبه شما 164 و تراز شما 6199

سپاس شده توسط ایلیا
      (۱۳۹۱-۱-۱۶، ۰۴:۴۰ عصر)mahiad نوشته است: سلام
      اگر امکان داره رتبه من رو هم حساب کنید
      زبان: 19
      مباحث: 48
      مبانی:44
      تاریخ:44
      تحلیل:48
      معدل: 15

تبریک رتبه شما 65 و تراز شما 7717

سپاس شده توسط JAVAD4050 ، mahiad ، kasrak
      (۱۳۹۱-۱-۱۶، ۱۰:۰۵ عصر)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۱-۱-۱۲، ۰۸:۱۰ عصر)8700113 نوشته است: سلام من برنامه ریزی شرکت کردم
      با این درصدها

زبان 12.22
      مباجث 42.7
      مبانی 37.3
      تاریخ 53.3
      آمار فنون 46.7
      معدل هم 17.89

تاخیر در جواب شما بدلیل مسافرت بوده است.

تبریک رتبه شما 59 و تراز شما 7395
      مهندس به نظر شما برای قبولی در دانشگاه های تهران روزانه ، باتوجه به احتمال بالا پایین اومدن رتبه واقعی نسبت به تخمینی، حدودا عملی رو چند درصد باید بزنم ؟

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,089 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,928 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,737 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 990 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,577 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,474 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 46,376 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,194 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 763 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,085 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان