امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طرح 5 شهرسازی(راهنمایی کنید)
Sad 
سلام! من یه نمونه پروژه از طرح 5 می خوام اگه امکانش هست! اگرم می تونید یکم راهنماییم کنید! مممنون میشم!:huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۲-۱۱، ۰۱:۲۱ عصر)serafina نوشته است: سلام! من یه نمونه پروژه از طرح 5 می خوام اگه امکانش هست! اگرم می تونید یکم راهنماییم کنید! مممنون میشم!:huh:

سلام طرح 4 شهرسازی در سایت هست ولی طرح 5 در جستجو نبود امیدوارم دوستان کمک کنند.

اینم پروژه طرح 4 شهرسازی:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=6458
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط serafina ، .Utopia
طرح 5 ، بری ما طرح تفکیک و آماده سازیه، زمین بود، شما یه پروژه آماده سازی هم که داشته باشد کمکتون می کنه.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، serafina
همونطور که پرستو جان گفتند طرح 5 شامل تفکیک و آماده سازی میشه . ما در این طرح : تعیین قطعه زمین ، شناخت کلی محدوده ، تعیین کلی محدوده های کاربری ها ، و دقیقتر کردن کاربری ها برحسب جمعیت پیشنهادی و سرانه پیشنهادی ، دقیق تر کردن فضاهای عمومی و معابر بودش . آخرشم هم متره برآورد پروژه بود برای معابر و زیرساخت ها .
شما اگر درباره تفکیک و آماده سازی مطالعه کنید متوجه میشید که در طرح 5 دقیقا استادتون ازتون چی میخواد .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، serafina
میشه کتابی راجع به آماده سازی معرفی کنین!؟

پاسخ
(۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۱۱:۵۷ صبح)serafina نوشته است: میشه کتابی راجع به آماده سازی معرفی کنین!؟

سلام دوست عزیز کتاب آماده سازی زمین دکتر عزیزی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، serafina ، saharnaderi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پروژه نهایی کارشناسی (شهرسازی) بنده در مورد اثرات اقتصادی و اجتماعی مهاجرت های گروهی alireza 0 2,354 ۱۳۹۴-۱-۱۶، ۰۴:۴۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  نمونه طرح 4 شهرسازی در شهر تهران alireza 2 2,265 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۷:۲۵ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  طرح 3 godonly. 3 2,435 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohammadhajidad
  کمک کنید؟؟مطالبی در مورد شهر خلاق eli 60 3 3,317 ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۵:۵۳ عصر
آخرین ارسال: sasan_arzani
  کمک کنید وقت ندارم روند تاریخی همدان از نظر شهرسازی afi 7 3,767 ۱۳۹۱-۱۱-۳، ۰۶:۱۳ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  من یک پروژه تحلیل فضای شهری می خوام کمکم کنید رامین رادفر 1 2,245 ۱۳۹۱-۱۰-۱۴، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی طرح ناحیه ای داره؟ parasto_gh 13 5,220 ۱۳۹۱-۴-۲۵، ۱۰:۵۷ صبح
آخرین ارسال: diamond
  ه پروژه ی فضای شهری تا 30 خرداد نیاز دارم-کمکم کنید tara s 5 3,809 ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۰۷:۵۹ عصر
آخرین ارسال: tara s
  راه آهن و شهرسازی پریسیما 3 3,457 ۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۰۶:۲۱ عصر
آخرین ارسال: aramo
  کمک کنید ( دفترچه ضوابط) پریسیما 2 2,710 ۱۳۹۰-۹-۱۱، ۱۱:۵۴ عصر
آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان