امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
متاسفانه با توجه به حجم بالای اطلاعات تبدیل انجام نشد. از همه شما عذر میخواهیم
سلام دوستان

انتقال انجام شده ولی هنوز با مشکلاتی مواجه هستیم بهمین دلیل فعلا همین انجمن هستیم ولی ارسالی نفرستید.

و امیدواریم مشکلات تا پایان امروز حل بشه

ممنون از همه شما

اینم آدرس جدید انجمن:

http://iranshahrsaz.com/forum
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، elham90 ، ALI XxX ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، aramo
از همه شما ممنونم

فعالیت خود را ادامه دهید و در صورت تبدیل موفق سایت ارسال های جدید منتقل میشوند.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، Maryam M ، JAVAD4050
متاسفانه با توجه به حجم بالای اطلاعات تبدیل انجام نشد.

از همه شما دوستان که در این 2 روز با اختلال مواجه بودید عذر میخواهیم.

سپاس از همه شما

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، .Utopia
(۱۳۹۱-۱-۲۲، ۰۲:۰۴ عصر)AliReza نوشته است: متاسفانه با توجه به حجم بالای اطلاعات تبدیل انجام نشد.

از همه شما دوستان که در این 2 روز با اختلال مواجه بودید عذر میخواهیم.

سپاس از همه شما
اصلا مهندس این مای بیبی بهتره عادت کردیم بهش.تلویزیونم کلی تبلیغش میکنه:مای بیبی مای بیبی تو دوستا مایی...3از زحماتی هم که این مدت کشیدید به نوبه ی خودم تشکر میکنم.11
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,912 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  خبر ویژه 15 درصد تخفیف ویژه=>سمینار و کارگاه آموزشی اکو تهران با حضور پروفسور بنتلی در ایران alireza 31 9,657 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۱۲:۰۸ صبح
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,094 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان