امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 2.97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دور دنیا در چند ثانیه (معماری و شهرسازی)
با سلام به همه از امروز مطالب جالب مربوط به معماری و شهرسازی جهان رو هرکدوم از دوستان که پیدا کردند و جالب بود ...می تونن توی این تاپیک قرار بدن....دیدن نمونه های معماری و شهرسازی کشورهای دیگه می تونه خیلی تاثیر گذار باشه ....من تا جایی که بتونم این مطالب رو از سایت های مختلف خارجی و داخلی جمع اوری می کنم و برای همه دوستان میزارم ....لطفا اگه کسی هم مطلبی مرتبط پیدا کرد توی این تاپیک قرار بدهبا تشکر

اولین مطلب ........میریم هند و بمبئی
برج نمسته بمبئی

مجموعه هتل های Wبه تازگی اعلام کرده است که قصد دارد برج نمسته را در هتل جدیدش در بمبئی که تا جولای سال ۲۰۱۵ بازگشایی می شود، بسازد. این برج که بر اساس معماری قدیمی هند ساخته خواهد شد، ۹۸۴ فوت ارتفاع و ۶۲ طبقه دارد. طراحی برج بر اساس یکی از حرکات یوگا به نام namaste می باشد. در این طرح دو بال از هتل شهر بمبئی را در آغوش گرفته است.

[تصویر:  zfgt7ikzg9vrg4nzcf50.jpg][تصویر:  ciq786fntbhevbxxblus.jpg][تصویر:  2s1byqguyez74e74atri.jpg]
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، draft ، alireza ، قاصدک ، baradaran ، dely_sh ، Saeedm ، .Utopia ، sharmin ، Ƒanos

پیام‌های داخل این موضوع
دور دنیا در چند ثانیه (معماری و شهرسازی) - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۱-۵-۳، ۱۲:۰۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان