امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز-نظرات خود را هم بگذارید
سلام به همه دوستان خوبم در ايران شهرساز
اول اينكه اگه طراحي نشريه ايراداتي داره ازتون عذر خواهي مي كنم چون زمان واقعا محدود بود و گرفتاري هاي ما هم بي شمار و به همه دوستاني كه اعلام همكاري در بخش طراحي داده بودند پيام داديم ولي متاسفانه هيچ كدوم از دوستان جواب پيام هاي مارو نداده بودند...
از زحمات خانم مهندس علي بيك واقعا تشكر مي كنم ...و تلاششون در اين زمينه رو ستايش مي كنم كه از اول تا آخر پيگير امورات بودند
از همه دوستاني كه مارو در اين شمار همراهي كردند و از همه كساني كه در مورد نشريه نظر دادند كمال تشكر رو مي كنم
با آرزوي شادي و موفقيت براي يكايك اعضاي ايران شهرساز
(۱۳۹۱-۸-۲۳، ۰۷:۴۸ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: با سلام خدمت مهندسین گرامی

با تشکر از مهندسین گرامی خانم مهندس علی بیک و آقای مهندس صادقپور113

به نظرم طراحی جالبی داره. ولی یه ایراد کوچولو داره. صفحات به صورت جدا هستن یه صفحه سمت راست باز میشه صفحه بعد سمت چپ و فضای ما بین خالی... با چند مرورگر هم امتحان کردم با همه همین جور بود.

بازم تشکر می کنم از زحمات مهندسین گرامی
ممنونم خانم مهندس
ولي بايد عرض كنم كه من با حدود 6 سيستم و لب تاپ تست كردم و سعي شده كه با همه مرورگرها قابل دسترس باشه ...من خودم حتي با مرورگر safari شركت اپل هم تست كردم كه مورد خاصي نداشته و قشنگ باز ميشده ....اگه مي خواين بازم براي اطمينان فلش پلير رو نصب كنيد تا راحت باشيد و گرنه به نظرم ايراد از ويندوز شما بايد باشه
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، Elham.A ، .Utopia ، somita ، FaTyJo0oN ، Shahrsaz67

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دانلود شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز-نظرات خود را هم بگذارید - توسط Sadeghpour - ۱۳۹۱-۸-۲۴، ۰۲:۰۲ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نسخه pdf فصلنامه ايران شهرساز با كيفيت بالاتر Sadeghpour 14 14,339 ۱۳۹۱-۹-۲۶، ۱۲:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Marjanjp
  منتشر شد=>>شماره دوم فصل نامه ایران شهرساز در تاریخ 23 آبان 1391 alireza 4 2,866 ۱۳۹۱-۸-۲۳، ۰۶:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان