امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارزیابی فضای سبز
ارزیابی تغییرات فضای سبز منطقه2 تهران بااستفاده از عس هوایی و داده های ماهواره ای

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   arzyabiiii fazaye sabz.pdf (اندازه: 333.14 KB / تعداد دفعات دریافت: 197)
آخرین ارسال های من :

فقط با سايه ي خودم خوب ميتوانم حرف بزنم ، اوست كه مرا وادار به حرف زدن مي كند ، فقط او ميتواند مرا بشناسد ، او حتماً مي فهمد ... مي خواهم عصاره ، نه ، شراب تلخ زندگي خودم را چكه چكه در گلوي خشك سايه ام چكانيده به او بگويم:

" ايــن زنـــــدگــــي ِ مـن اســت ! "

صادق هدایت
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، soheilarch

پیام‌های داخل این موضوع
ارزیابی فضای سبز - توسط sevda-mor - ۱۳۹۱-۲-۲۱، ۱۱:۵۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله طراحی و مهندسی فضای سبز و پارکهای شهری و جنگلی atelieahjam 0 2,649 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۴۹ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  مقاله فضای سبز عمودی در نمای ابنیه شهری atelieahjam 0 1,848 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۹:۵۹ صبح
  سازوکار داوری و سنجش طراحی در آموزش معماری پیشنهاد مدلی برای ارزیابی فرآیند و ارزشیاب khansa 0 1,252 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: khansa
Information مقاله نما، سیمای بافت تاریخی و منظر فضای عمومی در قوانین ملی، ضوابط و مقررات محلی و وظایف م khansa 0 1,313 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۱۲:۴۳ عصر
  مقاله سیطره ی خانوادگی؛ تاملی درباره ی فضای عمومی در شهر اصفهان 9123533029 1 1,586 ۱۳۹۳-۹-۱، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ارزیابی زیبایی و هویت مکان khansa 0 1,695 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۰۸:۰۵ صبح
  رایگان حيات جمعی در فضای عمومی سبز راه، نگرشی بر تنوع فرهنگی اجتماعی استفاده از فضا atelieahjam 0 1,404 ۱۳۹۳-۷-۲۵، ۰۷:۴۰ عصر
  نقش معماری سبز در توسعه پایدار شهری khansa 0 1,992 ۱۳۹۳-۷-۲۲، ۰۷:۳۳ صبح
  تاثیر گذاری المان های شهری برهویت فضای شهری khansa 0 1,182 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۸:۰۶ صبح
  ارزیابی اقلیم و معماری پایدار مناطق سرد (نمونه موردی شهر کلات نادری) khansa 0 1,253 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۷:۴۴ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان