امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تولد دوست ایران شهرسازیمون sharare مبارک...
از همه ی دوستای خوبم و خانوما و آقایون مهندس خیلی ممنونم، ببخشید تو این تعطیلیا نبودم، سر به سایت نزدم که تبریکای قشنگتون رو ببینم، برای دیر تشکر کردنم عذر می خوام. باز هم تشکر میکنم واقعا خوشحال شدم. :)
آخرین ارسال های من :

فریتس شوماخر:
در واقع این معماران و شهرسازان نیستند که شهرهای بزرگ را میسازند. قانونگذاران یک قالب آفریدند و کاسبکاران آن را پر کرده اند...
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia

پیام‌های داخل این موضوع
RE: تولد دوست ایران شهرسازیمون sharare مبارک... - توسط sharare - ۱۳۹۱-۳-۱۶، ۰۲:۲۴ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  **** آقایون انجمن و پدرهای عزیز روزتون مبارک**** Brightness 1 2,591 ۱۳۹۴-۲-۱۱، ۰۷:۳۹ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  سال نو و نوروز باستانی مبارک atelieahjam 3 1,331 ۱۳۹۴-۱-۴، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ۵ اسفندماه٬ « روز مهندس» بر شما مهندس عزیز مبارک باد! atelieahjam 0 941 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۶:۱۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  ****روز جهانی شهرساز مبارک شهرسازان عزیز**** Brightness 4 2,674 ۱۳۹۳-۸-۱۷، ۰۶:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  *****عیدغدیر مبارک ***** Brightness 2 1,885 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: نجران
  تبریک به مناسبت عید سعید قربان به اعضای گرامی وب سایت بزرگ ایران شهرساز atelieahjam 2 1,682 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۰۹:۴۹ عصر
آخرین ارسال: romisa
  تو از پا افتادی و ایران ایستاد... Brightness 0 1,036 ۱۳۹۳-۷-۴، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  10000-تبریک به مدیریت وب سایت ایران شهرساز برای ده هزارمین ارسالشان در سایت-10000 atelieahjam 3 1,748 ۱۳۹۳-۶-۱۶، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: romisa
  روز معمار بر همه معماران و شهرسازان مبارک باد atelieahjam 1 1,426 ۱۳۹۳-۲-۳، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانشجو یعنی تلاش، امید، آینده، صبر، یعنی تو. روزت مبارک ماراویا 1 1,490 ۱۳۹۲-۹-۱۶، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: