امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 2.77
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گفتگو
سلام به تمام اعضای فعال ایران شهرساز بااجازه مدیریت محترم[تصویر:  2lxe53l.gif] می خواستم یه گفتگویه جمعی داشته باشیم در کل شاید بگین چرا این موضوع رو تو قالب نظر سنجی ندادم اما من قصدم این بود همه با هم گفتو گو کنیم سر یه موضوع خاص من یه مساله ای رو می خوام بگم ایران شهرساز از همه لحاظ کامله و هیچ کس دست خالی از اینجا بیرون نمیره من می خواستم بگم وقتی همه واسه کارشون میان اینجا تا مشکلشون حل شه چرا یه تالار جدا از همه یه این بحث ها در قالب بحث ازاد قرار نمیدین که دوستان بتونن لحظات استراحت یا به قول معروف وقت ازادشون رو اونجا بگذرونن منظور کلیم اینه یه تالار واسه خنده وتفریح [تصویر:  107.gif] اضافه شه بد نیست یکم البته شاید کسایی باشن که بگن خداداده سایت جکو لطیفه و... اما در کل فضای اینجا جوریه که ادم دلش نمی خواد تو سایت های دیگه بره پس واسه یه استراحت کوتاه هم که شده بتونن اونجا لحظات خوشی رو پشت سر بگذارن حالا از شما ها خواهشمندم به این موضو یکم فکر کنین دوست ندارم تو نظرات یکی بگه خوبه یکی بگه بد می خوام همه جوره رو این موضو بحث کنیم و اگه نه هست بگین اقا به این دلیل واگه خوبم هست به این دلیل [تصویر:  127fs1866968.gif] منتظر نظراتت گرمو ارامش بخش شما مهندسان هستم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، aramo ، farza ، آریان.بانو ، JAVAD4050

پیام‌های داخل این موضوع
گفتگو - توسط فانوس - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۹:۴۰ عصر
RE: گفتگو - توسط FaTyJo0oN - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۰:۲۶ عصر
RE: گفتگو - توسط فانوس - ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۰:۳۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان