امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قبولی در دانشگاه های تهران،چطوری ممکن میشه؟!
سلام از اينكه مزاحمتون شدم عذر مي خوام ، 2 تا سوال داشتم اميدوارم كه با راهنماييتون كمكم كنيد ممنونم:
1- امسال دانشگاههاي تهران در مجموع روزانه و شبانه تعداد 116 نفر رو برميدارن مي خواستم ببينم در نهايت تا چه رتبه كلي اميد قبولي تو دانشگاههاي تهران هست؟يعني در كل بنظرتون چند نفر روزانه شهرستانارو قبل شبانه دانشگاههاي تهران مي زنه؟
2- من امسال رتبم 76 شده بنظر شما حداقل درصد مرحله دومم چند بايد باشه تا بتونم تو دانشگاههاي تهران قبول بشم ؟ توضيح اينكه من از 3 تا سوال تقريبا 2 تاشونو خوب نوشتم و تو سوال دوم قسمت ب رو اصلا جواب ندادم- بنظر شما ميتونم تهران قبول بشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

پیام‌های داخل این موضوع
قبولی در دانشگاه های تهران،چطوری ممکن میشه؟! - توسط radan - ۱۳۹۱-۶-۳، ۰۴:۲۸ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مهم <<< اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص آزمون کارشناسی ارشد شماره 2 godonly. 5 2,258 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۳:۰۲ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,639 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,108 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,027 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,006 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  اختلاف معدل درج شده با معدل اصلی در کنکور کارشناسی ارشد دولتی alireza 7 3,519 ۱۳۹۲-۱۱-۲۲، ۰۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: century21
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,443 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,046 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
  کنکور کارشناسی ارشد 93 در موعد مقرر برگزار می‌شود hamid_shahrsaz 1 1,339 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۲۳ عصر
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,807 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان