امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید!
با سلام خدمت دوستان شهرساز خودم،
عزیزان من اگه کسی از شما اطلاعاتی درباره دانشگاه مجازی نور طوبی تهران داره یا خودش اونجا درس میخونه لطفا در اختیار دیگر دوستان که واقعا الان بهش نیاز دارن قرار بده، مخصوصا در زمینه مدرکش و اینکه آموزش محور هست( البته ممتاز ها میتوانند پژوهش محور باشند-بعد از خواندن 2 ترم و معدل بالای 17) و در آینده برای ادامه تحصیل چه در داخل و یا خارج آیا با مشکل روبرو خواهند بود یا نه،پیشاپیش ممنون از شما که به ما کمک میکنید در انتخاب راه1
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط روجا ، elham90 ، 0RKIDEH ، .Utopia ، Brightness

پیام‌های داخل این موضوع
***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! - توسط Shahrsaz67 - ۱۳۹۱-۶-۱۳، ۰۸:۱۶ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,391 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,721 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,790 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  تهران مرکز بهتره یا علوم تحقیقات؟ زمردیان 5 3,127 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۲:۵۸ عصر
آخرین ارسال: arvik
  ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 965 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  كمك كنيد لطفا" : ميدان تافلين كجاست؟ javadrigi 11 5,851 ۱۳۹۲-۹-۲۲، ۰۴:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,748 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
آخرین ارسال: mehdime007
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,337 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,147 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,152 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
آخرین ارسال: ماراویا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان