امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ساعت 8:10=>اعلام شد نتایج دانشگاه آزاد 1391 =>قبولی خود را جشن بگیرید >>کلیک کنید
سلام
من از اونجايي که ساکن شهر همدان هستم دانشگاه آزاد همدان همونجايي که 4 سال براي کارشناسي خوندم رو انتخاب کردم
به نظر من امسال از بدشانسي ما خيللللللللللللللللي جوابارو دير دارند ميدن اما خب انشاالله هفته ديگه راحت ميشيم من خودم از 10 شهريور منتظر هستم چون پارسال 10 شهريور دادند
از همين جا آرزو ميکنم من و همه دوستان که زحمت کشيديم هفته آينده از نتايجمون خوشحال و راضي باشيم63

راستي به نظر من اطلاع رساني سايت مرکز آزمون دانشگاه آزادم اصلا خوب نيست

به معناي واقعي کلمه من دق کردم
خدايا پس کي جوابا مياد خيالم راحت بشه2

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط MHAKBARI ، elham90 ، nazanin.gh

پیام‌های داخل این موضوع
RE: لحظه شماری تا اعلام نتایج دانشگاه آزاد 1391 =>حس وحالتان را بیان کنید >>کلیک کنید - توسط قاصدک - ۱۳۹۱-۶-۱۶، ۱۱:۵۹ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,702 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,127 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  عضوگیری کارگروه برنامه ریزی شهری 95 شروع شد alireza 6 1,919 ۱۳۹۵-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,080 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,263 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: mahbub1993
  شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,439 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 961 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 797 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,496 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 611 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان