امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.85
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون
سلام منم زنجان را زده بودم رتبه اخرین نفر 27 بود ولی رتبه من 36 شد به نظر شما من شانس قبولی توامتحان طراحی شسهری دارم یا نهر بدشانسی پارسال تا رتبه 36 برداشت نمی دونم شانس من بدبخت امسال چی شد تازه می گن باید تکمیل طرفیت هم باید خودمون انتخاب شهر کنیم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90

پیام‌های داخل این موضوع
RE: نتایج دانشگاه آزاد 1391:ورودی 91 دانشگاه علوم و تحقیقات تهران در اینجا{با همکلاسی تون - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۱-۶-۲۱، ۰۸:۰۲ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,026 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,882 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,698 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,528 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,431 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,072 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 754 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
  دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,077 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,024 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 999 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان