امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت
(۱۳۹۱-۶-۲۵، ۱۰:۴۲ عصر)s1s2s3 نوشته است: سلام اقای دهقان یک پیشنهاد برای سایت ...میدونید که تکمیل ظرفیت امسال خیلی حساسه بعضی ها میان تو سایت و درباره یک چیزهای دیگه مثل چرا نیکزاد به تلویزیون نرفت را مطرح میکنند به نظر من فعلا وقته این جور مباحث نیست از شما خواهش میکنم به مدت چند روز تمام تاپیک های سات غیر فعال شوند وفقط مطلب مربوط به تکمیل ظرفیت را بزارید که همه مجبور باشند در این مورد اظهار نظر کنند و این میتونهئ تو تکمیل ظرفیت خیلی به بچه ها کمک کنه میدونم خواسته زیادی ولی به خاطر بچهها این کاررا بکنید
بچه ها شما هم موافق هستید یا نه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
    RE: پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت - توسط sm6463@gmail.com - ۱۳۹۱-۷-۱، ۱۱:۲۱ عصر

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست رایگان در خواست مقاله با فرمت amin.al1987 2 1,414 ۱۳۹۳-۹-۱۶، ۰۴:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      "نوروز در شهر "سومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 0 1,765 ۱۳۹۳-۱-۶، ۱۰:۳۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,800 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: زمردیان
      ملاقات حضوری در روز کنکور 1393 عکسی یادگاری زمردیان 0 974 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      ملاقات حضوری در روز کنکور مرحله دوم 1392 alireza 25 8,894 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: mehdime007
      عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,359 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
    آخرین ارسال: hamidataee
      بررسی بازار در شهر سازی ماراویا 0 1,159 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۵:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      تأثیر ایران شهرساز در قبولی ارشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ URBAN 98 7 3,764 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۴:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98
      بدون تعارف : معماران در لباس شهرسازان ماراویا 0 1,028 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۳:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: ماراویا
      به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,746 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان