امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه اخبار شهرسازی رو دنبال میکنی،اگه یه شهرسازی بیا و بخون...
توی این کشور که برا رشد علمیش اینهمه شهید دادیم،برا کسی فرق نمیکنه که تو لیوان زهر باشه یا آب خالص . وقتی می خوای داد بزنی بگی که این خیابون که داره ازاین مسیر میگذره داره خونه 300 ساله رو خراب میکنه ، یهو خودتم زیر میگیرن،یهو توروهم مثل یه دیوار کهنه میارن پایین. پس چی شد کجا رفت .ظلمی که داره به رشته شهرسازی میشه بدترین نوع ظلم تو دنیاس.آهای اگه داری شهرسازی میخونی ترمای اولته تغیر رشته بده.اگه میخوای انتخاب رشته کنی نزن.الان که نگاه میکنم میبینم همه اون سالهایی که درس خوندم تو دانشگاه رو به سخره گرفتن.تو بهترین دانشگاه خوندم اما حیف که دارن و میخان مارو با همه ی تلاشامون زنده به گور کنن.اگه کسی برا رشته دل می سوزونه ، اگه کسی اعتقادش به اینه که این یه رشتس نه الافی تو کلاسای دانشگاه حرفاشو بزنه.من شهرسازی خوندم، حالا ماهارو با اونیکه کارشناسی جغرافیا،اقتصاد،جامعه شناسی خونده یکی می دونن. هیچ کدوم از اینا نمی تونن شهرساز باشن.هرچند می دونم حرف من اندازه رشوه ای که این دلالا به نظام مهندسی دادن یه ریالم نمی ارزه. فقط باید بگم برا شهرسازی ایران متاسفم.
دوس داشتی توام اعتراض کن شاید حرفامون به گوش دلالا برسه...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mohseni ، alireza ، zxc ، .Utopia ، روجا ، elham90

پیام‌های داخل این موضوع
اگه اخبار شهرسازی رو دنبال میکنی،اگه یه شهرسازی بیا و بخون... - توسط radan - ۱۳۹۱-۷-۷، ۱۱:۰۸ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,949 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 742 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
  سبک های شهرسازی ایران alireza 0 743 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
  خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 965 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,040 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  بسته های ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری و دکتری شهرسازی و بسته ضروری نظام مهندسی alireza 0 1,195 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۰۱:۵۳ عصر
  جوابیه سازمان سنجش درباره ادعای لو رفتن سولات کنکور ارشد شهرسازی alireza 3 2,457 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  کنفرانس بین المللی معماری شهرسازی عمران هنر و محیط زیست ICAUCAE با کارگاه های آموزشی engurb 0 672 ۱۳۹۴-۵-۹، ۰۱:۵۷ صبح
آخرین ارسال: engurb

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان