امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا تئوری های هاوارد و کریستالر با هم نسبتی دارند؟
سلام دوستان.1
من ترم اول برنامه ریزی شهری هستم.استاد درس سیر اندیشه های شهرسازی گفته در مورد این موضوع تحقیق کنم که با توجه به اینکه فرم پیشنهادی شهر در تئوری های هاوارد و کریستالر به صورت شش ضلعی هست آیا این تئوری ها با هم نسبتی دارند؟ و اینکه چرا شش ضلعی؟مثلا چرا هشت ضلعی نه. ممنون میشم اکه کسی اطلاعاتی داره در اختیار بنده قرار بده

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط somita

پیام‌های داخل این موضوع
آیا تئوری های هاوارد و کریستالر با هم نسبتی دارند؟ - توسط ghazalvare - ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۵۳ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [خبر شهرسازی] طرح های آمایش حدیث گلی 0 16,126 ۱۳۹۶-۱۰-۳۰، ۰۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: حدیث گلی
  سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,026 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,882 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,697 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,528 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,430 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,129 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  هند (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 863 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۵ صبح
  مصر (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 800 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۴ صبح
  چین (چند نکته ی ساده درباره ی تمدن های اولیه) alireza 0 757 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان