امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوستان لطفا شما هم نقد کنید انتقاد همیشه سازنده است
با عرض سلام و احترام

با توجه به اینکه ما کاربران همیشه داریم نحوه عملکرد سایت را نقد می کنیم و نقاط قوت و ضعف سایت را برای هر چه بهتر شدنش برای رفاه حال خودمون مطرح می کنیم ، لازم می بینم در کنار این چهارچوب از خودمون هم نقدی داشته باشیم ، شاید نحوه مشارکت ها و عملکردهای ما هم در هر چه بهتر شدن سایت تاثیر داشته باشه ،

اوایلی که با فضای سایت آشنا نبودم فکر میکردم تنها راه دریافت فایل های وی آی پی پرداخت هزینه هستش و فقط یکبار من هم یکی از بسته ها را خریداری کردم ، بعد از اتمام شدن تاریخ بسته ، دوباره باید بسته جدیدی میخریدم تا عضو وی آی پی بشم ، یکروزی شروع به ارسال چند تا مطلب در سایت کردم و بطور غافلگیرانه ای دیدم که بدون پرداخت هیچ وجهی شدم عضو ویژه سایت ، و با فعالیت هر چه بیشتر این عضویت ویژه نیز همچنان پا برجا مونده .

نقد دیگری هم دارم از خودمون ، درباره میزان اهدای اعتبار به اعضا ، شاهد این موضوع در تعداد اعتبار برخی از اعضای گرامی هستم که با وجود اینکه زحمت قابل توجهی در آپلود کردن و همچنین ارسال فایل های بسیار خوبشان بطور رایگان دارند و با بالا بودن تعداد ارسال هاشون تعداد اعتبار دریافتی شون خیلی پائین هست ، و در عوض برخی دیگر از اعضای گرامی که ارسال های بسیار کمی و همچنین میزان آپلود بسیار کمی داشته اند ، تعداد اعتبار قابل توجه ای بدست آورده اند ، البته درباره کسب اعتبار در سایت و میزان تعدادشان نمی دونم که چه مزایایی برای کاربران داره ، اما اگر هر مزیتی که داره و یا نداره لااقل با توجه به زحماتی که اعضا در سایت به عهده دارند برایشان منظور کنیم.

با تشکر و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ

پیام‌های داخل این موضوع
RE: دوستان لطفا شما هم نقد کنید انتقاد همیشه سازنده است - توسط atelieahjam - ۱۳۹۳-۳-۱۵، ۰۶:۳۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,583 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,350 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,524 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
  مهندس من 1تحقیق هم برای معماری سبز می خوام لطفا عجله دارم می تونین لینک بدین 150 صفحه alireza 1 1,404 ۱۳۹۳-۲-۳۰، ۱۰:۰۴ صبح
آخرین ارسال: sasan_arzani
  شما در مورد تراکم سیال اطلاعات دارین؟؟ alireza 1 1,431 ۱۳۹۳-۲-۶، ۱۰:۴۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یه نمونه پروپوزال ارشد میخواستم در مورد پیاده راه یا بافت فرسوده میشه کمک کنید؟ alireza 1 3,325 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۱:۰۹ عصر
  درخواست کمک از دوستان ایران شهرسازی ام قاصدک 2 2,425 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۲:۵۰ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  دوستان طراحی شهری لطفا کمک کنید: اصول طراحی جداره شهری javadrigi 6 5,031 ۱۳۹۱-۸-۷، ۰۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  خواهش از دوستان قبولی در رشته برنامه ریزی شهری قاصدک 0 1,642 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۱۱:۱۲ صبح
آخرین ارسال: قاصدک
  لطفآ کمک کنید فوووووووریییییییی sanaz.f 6 3,342 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان